Anlamını bilen çözebilirim diyen var mı acaba

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
Dik kayada mı yatay yerde yatan kaya mı .Tahminen ölçüler nedir.Yada varsa net ölçüler.Ve sırtını yasladığında bakış yönün nedir.
Ana su yönü .Biraz bilgi eklesek.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
Evet şelale veya şarlak nerde. Burayı alan olarak uzaktan görebilir miyiz.
Alttaki yatay çentik çizgi hattın kalın olan yani ölçüsü nedir.

Powerbank18

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
24
24
6
Yerde yatan kayada işaret sırtımı kayaya verdiğimde önümde yol var yolun altından dere akıyor sol alt tarafı şarlak yer az aşağıda dere birleşimi var alt kısmındaki oymanın tahmini uzunluğu 9-10 cm

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
İşaretin YaY ve Oktur.
Hani bazıları belki der ıYı oğuz boyu felan ... Öyle değil asla.
Ben bir yer diyeyım kontrol edin değerli açısından. Diğer yerleri ustalarımız yazarlar bizde sonra onlarla devam eder yazarız. İşaretin alt kısmı yere suyu döküldüğü yerin kenarı sanırım. İşaretin altına doğru yerden 1 ile 6 arasında ki mesafeyi iyi kontrole tabi tutun.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Yerde yatan kayada işaret sırtımı kayaya verdiğimde önümde yol var yolun altından dere akıyor sol alt tarafı şarlak yer az aşağıda dere birleşimi var alt kısmındaki oymanın tahmini uzunluğu 9-10 cm
Selamün aleyküm.Sadece şunu soracağım bölgenizde bu alanda mağara varmı?Selamlar.

Powerbank18

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
24
24
6
İşaretin YaY ve Oktur.
Hani bazıları belki der ıYı oğuz boyu felan ... Öyle değil asla.
Ben bir yer diyeyım kontrol edin değerli açısından. Diğer yerleri ustalarımız yazarlar bizde sonra onlarla devam eder yazarız. İşaretin alt kısmı yere suyu döküldüğü yerin kenarı sanırım. İşaretin altına doğru yerden 1 ile 6 arasında ki mesafeyi iyi kontrole tabi tutun.
Dediğiniz yeri tam anlamadım hocam şöyle bir çizim yaptım haritadan 1-2 numaralı olan yer şarlak suyun başladığı yer 3 numara da iki suyun birleştiği bölge işaretli kaya resimde belli zaten nereye bakmalıyım kayanın önü yol

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R00T