ARAMA ÇUBUK VE ŞAKÜL VE ELEKTRONİK ALAN TARAMA

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
Çubuk ve şakülde beyin kontrolu dedikleri

Selamunaleykum Kıymetli ustalarım kardeşlerim, benimki bir araştırma öğrenme isteği sadece, bazen çevremdeki insanlarada kızıyorum, bildiğinizi söyleyin ki öğrenelim, yoksa üniversite okuyup yüksek doktora yapmaya niyetim yok bu yaştan sonra, bakın ümmet kulağını açmış bizlerden umut ümit desek bilgi bekliyor, insanlar film fırıldaklarla helikopterlerle gelip yoğurdun kaymağını götürürken, bizler yogurdun dibinde taşmı otmu çöpmü ne var acaba diye düşünüyoruz, bilgili kardeslerim, elinizi yogurdun kabina daldirin, elinizi taşın dibine atın öyleki insanlar dedigimiz milletimiz, fakir fukara birseyler edinsin, hem bilgi hem insanca yaşam yönünden, az bir zaman kaldı bu hayr işlerinde, burda kimse kimsenin imanı namazı niyazı ibadeti peişinde değil, kimse kimseyi tanımıyorki yalan veya dogru desin, ihtiyaç sadece yolunu aydinlatacak bilgi, Arkadaşlar ustalarımızın çubuk ile ilgili verdiği bilgilerde, sakın beyinden yönlendirme, sakın çubukla şakülle konuşma yani soru cevap ile çalışma sözünü biraz da olsa bu işe merak saranlar açısından araştırmak, bilgisi olanlarında bilgi desteği ile yardımcı olmalarını diliyorum, şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Elhamdülillah Müslümanım ben ve benim gibi olanlar gibi, hani namaz kılarken öğrendiğimiz dili damaga yapıştırıp ağız kapalı şekilde, birde içimizden bildiğimiz dua veya ayetelkürsiyi okuduğumuz da çubuk ve şakülde yönlendirmenin olmadığını kendimden biliyorum, sizlerde deneyebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah.

Birde çubuk veya şakül elinize almadan önce şöyle birkaç dakika toprağa sırt üstü yatın, tabi nal ları havaya dikleyerek, sırt yerde, ayaklar havada, 8 saniye derin bir nefes alın, 8 saniye tutun, 8 saniyedede bırakın, bunu birkaç defa tekrarlayın, yok kardeşim yerler ıslak, canım kıymetli diyorsanız, bunu yani nefes kontrolünü ayakta yapın, amaç sadece o kafadaki takıntılar, takıntılar neden oluşur mu, biz Hz Ademin çocukları, Hz Habil ve Kabil dedelerimizin torunları, birde ikinci dedemiz Hz Nuh As. In torunları olmak kolay değil biliyorsunuz, bizleri cennetten kovduran lain şeytanla uğraş korunmak için, nemrudun atesi, deccallar, şeytanlaşmış insanlar, yalan dolanlar, hainlikler, her türlü dünyalık olanlar varken kafaya takmamak kolaymı diyor gibisiniz sesli düşüncelerinizden, bütün yaşam boyunca yaşanılan her iyi veya kötü düşünceler beyindeki yüksek çözünürlüklü olduğunu bildiğimiz beyinde, çok yemek yediğimiz de veya üzüntü stres anında beyine giden oksijenin azalmasindan dolayı, kafada binbir türlü tilki dolaşma hâlidir, bilinki ikinci beynimiz midemizdir, çok yemek yenildiginde reflü kapağı dediğimiz bölüm arizalanir, bu yüzden oksijen beyine ulaşmaz ve takıntılar başlar, işte bu nefes kontrolu denilen beyine temiz oksijen pompalamanin yöntemidir,

Son düzenleme:

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
şakülle çalışmaya başlayınca zaten yanınızdakilerle bırakın konuşmayı,yanınızdan uzaklaştırın.kendinizde konuşmamaya özen gösterin.sağ yanınız okusun,sol yanınız şakülü takip etsin.okuma bilmiyorsan tekbir getir yada sadece ALLAH de.şakül zaten sırası ile tüm görevlerini yapacaktır.her görev sonu şakülü 3 defa yere vurun diye boşuna demiyoruz.oda enerjisini boşaltıp tazelesin.oda arınsın.lebbeyk allahümme lebbeyk.lebbeyke la şerike leke lebbeyk.innel hamde vel ni,mete leke vel mülk,la şerike lek.

@kabakburgiba ustam geldimi bilmiyorum siteye, şakül konusunda ustamın tecrübesine kulak vermek adına, ustamın bilgi notlarını paylaşıyorum şakül konusunda, tabiki ustalarım dan bilgi paylaşımı yapmak isteyenler yazabilir. Teşekkür ediyorum hepinize.

Son düzenleme:

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
554
918
98
Doğal oluşum
şakülle çalışmaya başlayınca zaten yanınızdakilerle bırakın konuşmayı,yanınızdan uzaklaştırın.kendinizde konuşmamaya özen gösterin.sağ yanınız okusun,sol yanınız şakülü takip etsin.okuma bilmiyorsan tekbir getir yada sadece ALLAH de.şakül zaten sırası ile tüm görevlerini yapacaktır.her görev sonu şakülü 3 defa yere vurun diye boşuna demiyoruz.oda enerjisini boşaltıp tazelesin.oda arınsın.lebbeyk allahümme lebbeyk.lebbeyke la şerike leke lebbeyk.innel hamde vel ni,mete leke vel mülk,la şerike lek.

kabakburgiba ustam geldimi bilmiyorum siteye, şakül konusunda ustamın tecrübesine kulak vermek adına, ustamın bilgi notlarını paylaşıyorum şakül konusunda, tabiki ustalarım dan bilgi paylaşımı yapmak isteyenler yazabilir. Teşekkür ediyorum hepinize.
konudaki bütün dediklerine harfiyen katılıyorum... Güzel bir sayfa var değerlendirmek gerek bilgisi olan paylaşsın... Şakül konusuna gelince.. Ben yeni kullanıcıyım şakül le soru sormadan veya hedef göstermeden harekete başlamaz budoğrudur açıklarmısn??? Şakül le konuşmamadaki konuşma gereksiz cümlelermi

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,157
4,175
118
çubuk meraklıları neden sarkaç kullanmaz diye hep düşünmüşümdür. çubuğun yapımı kullanımı daha basit ve yaygın olduğundan talep çok galiba. halbuki sarkaç bana göre bir tık daha öndedir. o beyin dediğin iş tam sarkaçlık iş. hem öğretiyorsun resmen hükmediyorsun emirlerini yerine getiriyor.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
554
918
98
Doğal oluşum
çubuk meraklıları neden sarkaç kullanmaz diye hep düşünmüşümdür. çubuğun yapımı kullanımı daha basit ve yaygın olduğundan talep çok galiba. halbuki sarkaç bana göre bir tık daha öndedir. o beyin dediğin iş tam sarkaçlık iş. hem öğretiyorsun resmen hükmediyorsun emirlerini yerine getiriyor.
Hocam Hiç şahit oldun mu cam sarkaç la altın bulan

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
konudaki bütün dediklerine harfiyen katılıyorum... Güzel bir sayfa var değerlendirmek gerek bilgisi olan paylaşsın... Şakül konusuna gelince.. Ben yeni kullanıcıyım şakül le soru sormadan veya hedef göstermeden harekete başlamaz budoğrudur açıklarmısn??? Şakül le konuşmamadaki konuşma gereksiz cümlelermi
Tek yapman gereken derin bir kaç nefes aldıktan sonra besmele çektik, şakülü avucunun içinde tut sıcaklığın sinsin üstüne, ip boyundan tut ve 3 defa toprağa vur, çünkü üzerindeki fazla enerjiyi atmamiz lazım, daha sonra ipin en ucundan tut, düşün, neye ihtiyacın var, boşluk tabiki, pirinç şakülde 83 CM den tuttuk, yavaşça yürüyoruz, o ne şakül yön vermeye başladı, gittik üzerine baktık dönmeye başladı, tur sayısını aldık, tekrar 3 defa vur toprağa ve yukarıda tut ve bekle, bu defa başladı güney kuzey, doğu Batı atıma, 83 CM birde gaz kontrolünde aynı, fakat dönüş tur sayısı gazda 56 tur, boşlukta 42 turdur bunu unutma, baktın boşluk tamam, gaz kontrolude tamam, sıra geldi metal kontrolüne, cam şakülde ise ip boyu 12 cm dir, veya bir mezar bulduk, boşluk gaz kontrolu yaptık, sırada kemik kontrolu var, kemik kaçtı 79 cm, tur 24, bakalım altın gümüş bronz varmı, hepsine baktık var veya yok, en son altın a bakıyoruz, elimizde eski bir sikke olacak veya 24 AYAR 1 gr saf altın olacak, eline küçük çeyrek altın alarak sikke veya toprak altındaki altını bulamazsın, yeni bir altının ip boyu 72,50 CM dir, dönüş tur adedi 15 veya 40 turdur, eski tarihi bir altının ip boyu ise 73,66 CM dir, tur ise 22 tur,

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
sakın ustaların yanında şaküle soru soruyorum deme inanki yüzüne bakmazlar, demedi deme, soru sormak farklı bir şey farklı bir konu define işinde soru sorulmaz, sadece ip boyundan tut ve bekle,

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,497
118
Ustam bu çubuk ve şakülde en ileri bilimsel araştırma Rusların, adamlar Bakmışlar incelenmiştir en stabil olanın şakül olduğuna karar vermişler, çünkü çubuk şu beyinden etkileniyor dedikleri duruma geliyor, şakülde ise kolay kolay yok gibi.