Arkadaslar bu cihazi aliyimmi almiyalimmi.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Çünkü bu markalar bende de var sen kötülersen ben nasıl ürünü tanıtacağım hemde pek çok kez test edilmiş

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Çünkü bu markalar bende de var sen kötülersen ben nasıl ürünü tanıtacağım hemde pek çok kez test edilmiş

Önceliklerimiz vardır belki birçok...Ama birinci önceliğimiz definecilere doğru bilgi ve tüm üyeler arasında bilgi aktarımıdır...Yani bu site bunun için vardır...Define merakı olan köyden kentden okumuş okumamış egitimli egitimsiz zengin fakir doktor çoban....Herkez gelir bilmediğini bu işaret olur cihaz olur...tılsim olur..tarih arkeoloji olur...vesaire vesaire...sorar bilgisahibi olan herkez bildiği derecede yardımcı olur...Birinci öncelik budur...Bundan sonraki herşey teferruattır...reklam sitesi değildir...kişilerin kazanç sitesi değildir...saticılar ve müşteriler sitesi değildir...bu şu demek değildir...Cihaz üretici veya satıcı kisiler marka ve ürünlerini tanitamaz anlamı değil...Tabiki herkez cihazını tanıtır...ama konusu açılmışkende herkez fikrini söyler...Aksi taktirde bu ayrıntı gözden kaçmaz millet herseyi görür acaba tezgahami geliyoruz lan...der...eyvah eyvah...sitede bir zaman sonra kimse kalmaz...Ben böyle yıkılan darmaduman siteler olduğunu bilirim...

Şimdi birazda ben üstü kapalı kendimi anlatayım..
Ben asla bilgim ve tecrübem dahilinde kötüye iyi demem...Parayla alınmam satılmam...kimsenin adamı olmam...doğru bildigimden asla taviz vermem...Kötü diyorsam kötüdür...Ciddiye alan olur olmaz...o da herkezin taktiri...
Cihaz tanıtım yapacak arkadaş yada kurumlara diyeceğim şudur...Eksi ve artılarıyla ürünlerini anlatsınlar...Saygılar...

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
@Kaan5557 ve @Cann ustalarım bende onu soruyorum üyelerimiz kardeşlerimiz adına. Insanlar geliyor öğrenmek istiyor. Bizde bu sitede bu konuda bilgili ilgili tecrübe li ustalarimizin ortak kararla bilgi vermesini arzu ediyoruz.

Hani bazı ustalar eh işte idare eder. Kimisi çok güzel. Kimide beş kuruş etmiyor dediğinde insanlarda üyelerde kafa karışıklığı oluyor. Bu iyi denilen cihazlar tam garantili fabrikasyon. Bir işe yaramaz denilen çakmamı acaba. Bu kadar cihaz hepsi mi kötü işe yaramaz. Bir işe yarayan yokmu hiç. Ustalarım sitemizin bir farkı olsun. Ben ne iyisini buldum nede kötüsünü. Sizler az çok kullandınız veya duyuyorsunuz biliyorsunuz. Inşallah siz yüreği gönlü güzel ustalarım bu konuyu A- dan Z ye araştırıp bir bilgi verirsiniz.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Ustam bak...cihazların fabrikasyon olup olmaması kalite yada bir işe yarayıp yarayamayacağını belirlemez...iyi cihaz var orta guzel var...hic ise yaramayan cihaz var...bu hiç işe yaramayan cihazların çalışma sistemleri yanlış...kavun ekip karpuz çikartmaya benziyor...adam ısrar ediyor kavun ektim karpuz çıktı...bende diyorum ki bu mümkün değil...tartışma götürmez...Alantarama cihazlari yalan taramadır....Bunu 10 yıldan fazladır devamlı söylüyoruz...neyseki seneler yıllar bizi haklı kıldı..artik mağdurlar çoğaldı....milletin aklı başına geldi...ama aynı uyanıklar alantarama demiyor...cipirs sistemm...cipiar sistem...sensör...iyon..bilim teknik terimlerini kendilerine siper ediyorlar...daha piyasada alantarama kalmadı...Artık uyanın...Valla bunaldım...
Hem kim diyor iyi cihaz yok...Sap ile samani karıştırmayalım...

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
Ustam bak...cihazların fabrikasyon olup olmaması kalite yada bir işe yarayıp yarayamayacağını belirlemez...iyi cihaz var orta guzel var...hic ise yaramayan cihaz var...bu hiç işe yaramayan cihazların çalışma sistemleri yanlış...kavun ekip karpuz çikartmaya benziyor...adam ısrar ediyor kavun ektim karpuz çıktı...bende diyorum ki bu mümkün değil...tartışma götürmez...Alantarama cihazlari yalan taramadır....Bunu 10 yıldan fazladır devamlı söylüyoruz...neyseki seneler yıllar bizi haklı kıldı..artik mağdurlar çoğaldı....milletin aklı başına geldi...ama aynı uyanıklar alantarama demiyor...cipirs sistemm...cipiar sistem...sensör...iyon..bilim teknik terimlerini kendilerine siper ediyorlar...daha piyasada alantarama kalmadı...Artık uyanın...Valla bunaldım...
Hem kim diyor iyi cihaz yok...Sap ile samani karıştırmayalım...
Işte abi üyelere o iyi cihazları yazalım uyandiralim onlar maddî bizde manevî yönden kazanalım.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yeri zamanı sorusu geldikçe Kaan ustam zaten isimli yada genelleme tarzda sorulan cihaz soruların da sağolsun dosdoğru halkın hakkını gözeterek hizmetlerine yönelik iyi niyetli yorumlarını esirgemiyor.
Halkımızda lütfen biraz düşünceli ve temkinli olsun inşaAllah.

Bmw-45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Agziniza dilinize saglik ustalar. Arkadasim Istanbulda yasiyor. Ben Azerbaycanda yasiyorum. Bu yazilanlari okumasaydim yarin arkadasim bana proton elic 14binlik yeni cikti 250metre tariyor 10metre derinlik. ondan alacakti ve gonderecekti. Iyiki bunyazilanlari okudum. Yardimlariniz icin sagolun. Bilirsiz Azerbaycana Turkiyeden cok cihaz alinir getirilir bir coxu ise yaramir. Bilgi olan arkadaslar hangi firmalar iyidir hangisi kotudur bence bu sitede paylasmali. Bence cox gozel olur bu paylasim. Kimsede dogru deyene sen yalnissin demez. Bilgi olan qardaslardan reklam olmasin diye bana ozel mesaj ata bilir. Goruntulu cihaz istiyorum almak. 14 16bin tl kadar param var. Kaan qardas bana ozelden yardim edermisin eger reklam olmazsa burayada yaza bilirsin. Allah razi olsun hepinizden.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
250 metreden 10 metre derinlik demesi zaten alantarama cihazı olduğunun kanıtı...
Dikkatli okuyun...
Bırakın 250 metre mesafeden yeraltını görmeyi...Bir metreden görse 10 metre derinliği yine inanmayın...kaldıki 250 metre...
Bunlar boş işler...Artik kimae cihazına alantarama demiyor...dedektor yeralti görüntuleme ismi veriyorlar...Artik uyanın...Ağzımızda tüy bitti..

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
250 metreden 10 metre derinlik demesi zaten alantarama cihazı olduğunun kanıtı...
Dikkatli okuyun...
Bırakın 250 metre mesafeden yeraltını görmeyi...Bir metreden görse 10 metre derinliği yine inanmayın...kaldıki 250 metre...
Bunlar boş işler...Artik kimae cihazına alantarama demiyor...dedektor yeralti görüntuleme ismi veriyorlar...Artik uyanın...Ağzımızda tüy bitti..
@Kaan5557 Abi gördüğün gibi önceki sitelerde ki yazılarını yenı başlayanlar görmemiş. Inşallah sitemizin farkı olsun ustam. Uykusuz kalircasina dilimizde su kalmasada burdaki ustalarimin farkı belli olsun. Define avcıları bu konuda ansiklopedi gibi bilginin tecrübenin nirvanasi olsun.

Bmw-45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Kaan5557 Abi gördüğün gibi önceki sitelerde ki yazılarını yenı başlayanlar görmemiş. Inşallah sitemizin farkı olsun ustam. Uykusuz kalircasina dilimizde su kalmasada burdaki ustalarimin farkı belli olsun. Define avcıları bu konuda ansiklopedi gibi bilginin tecrübenin nirvanasi olsun.
Yaxsi olardiki bu sitede iyi olan dedektorlar iyi olan goruntu cihazlari iyi olan Gprler paylasilsin isimleri. Butceye gorede buraya giren defineci arkadaslar yararlansin. Bende dedektor var birde goruntu cihazi almak istiyorum.

Üst Alt