Baglanti Sorunu

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Kamhi Leonard kullanıcı adıyla girdiğimde
yildirmayla karşılaşıyorum ?
buna gerek varmı ? Varsa da kim neden yapsın

@MendereS @R00T sizden biri yapmadiysa kim yaptı ?

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Kamhi dostum eminmisin...ben bu sarı halimle baktim birsey göremedim...Kirmizilar görüyorsa bilemem...Ama odada konusu gecmedi...
Belki internetten olabilirmi....

balkaya34

Moderatör
Moderatör
Bu sorun bendede oluyorda bu internetten kaynaklıdır,Sagdaki baglanti isaretine bakarsaniz orda iki ok isareti bazan gidiyor bazan geliyor filan yani bendeki sorun internet sorunu, Sizlerdeki sorunu bilemem

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Bu sorunla yönetimin ilgisi olmadığını düşünüyorum.Bu internet ve siteden kaynaklanan bir sorun gibi görünüyor.Selamlar.

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu sorun bendede oluyorda bu internetten kaynaklıdır,Sagdaki baglanti isaretine bakarsaniz orda iki ok isareti bazan gidiyor bazan geliyor filan yani bendeki sorun internet sorunu, Sizlerdeki sorunu bilemem
Bir haftadir bu sorunla karşı karşı yayim
Baş sitelerde denedim sorun yok
Burda misafir olarak denedim yok
Üyelik aldım hiç bir sorun yok ama
Kamhi Leonard la giriş yapınca inter yokmuş gibi
Ne sayfa yenileye biliyorum nede bir konuya bakabiliuorum
Bu panelde kunallici yıldırma diye bir özellik var
bu özelliği kullandigin kullanıcının karşılaştığı sorunlar benim suan yaşadığım sorun

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Bu sorunla yönetimin ilgisi olmadığını düşünüyorum.Bu internet ve siteden kaynaklanan bir sorun gibi görünüyor.Selamlar.
Siteden kaynaklanan bir sorun zaten yok
Sadece benim kamhi leonard nickimle ilgili sorun var

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Siteden kaynaklanan bir sorun zaten yok
Sadece benim kamhi leonard nickimle ilgili sorun var
Bundan benim şahsen mod olarak haberim yok.Dediğiniz gibiyse o zaman adminlere sormak gerekir diye düşünüyorum.Selamlar.

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2020-03-22 00.40.14.png

Al son önce çıkış yapıp kamhi leonardla girmeye çalıştım aynı bekle bekle sonrada bu sakil sayfa
Ama bu nickle girdiğimde hiç bir sikinti yok
Internetse en alasını kullanıyorum kimse kusura bakmasın
Elimdeki tüm cihazlarda aynı nickle aynı sorunu yaşıyorum

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ben anlamam öyle şeylerden ustam.Benimde bazen olmuştu bu şekilde .Farklı nıckde olsa burdasın.Ama sebebini ben ne anlarım nede bilirim .Menderes amca ise yoğunluktan ötürü zaten bu ara yok.Bi ben varım panelde.Bende kullanmayı bilmeyenim.Robinson ustada yok.

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben anlamam öyle şeylerden ustam.Benimde bazen olmuştu bu şekilde .Farklı nıckde olsa burdasın.Ama sebebini ben ne anlarım nede bilirim .Menderes amca ise yoğunluktan ötürü zaten bu ara yok.Bi ben varım panelde.Bende kullanmayı bilmeyenim.Robinson ustada yok.
Farklı nickle burda olmaktan memnun deyilim kendi ni kim varken
Sorunu çözüp bu niki bamlayin
Ayıp böyle şeyler istenmiyorsak...!!!
böyle entrikalara gerek yok....!!!
vurusunuz bani sizlersiniz tüm konuları....
uyeligide silersinix olur biter...
hepsi 2 tıka bakıyor ...!!!

manukyan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Farklı nickle burda olmaktan memnun deyilim kendi ni kim varken
Sorunu çözüp bu niki bamlayin
Ayıp böyle şeyler istenmiyorsak...!!!
böyle entrikalara gerek yok....!!!
vurusunuz bani sizlersiniz tüm konuları....
uyeligide silersinix olur biter...
hepsi 2 tıka bakıyor ...!!!
İstenmiyorsun demek hayalet forum zaten 5 kişi kendi kendine konuşup konu açıp zaman harcıyorlar takma kafana kardaşım.
Beni bile banladılar özelden mesaj attılar yerin için yardımcı olalım falan diye sonra benide sildiler siteden.Yakında bu sitede diğer site gibi kapanır.Böyle olmaz bu işler hiç yakıştıramadım.

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İstenmiyorsun demek hayalet forum zaten 5 kişi kendi kendine konuşup konu açıp zaman harcıyorlar takma kafana kardaşım.
Beni bile banladılar özelden mesaj attılar yerin için yardımcı olalım falan diye sonra benide sildiler siteden.Yakında bu sitede diğer site gibi kapanır.Böyle olmaz bu işler hiç yakıştıramadım.
hayda Ciddi misin bu konuda ?
yönetimdeki seçimlerin yanlış olduğu ortada
ama böyle birşeye cesaret edecek karektersizlikte olacağını hiç dusunemedim
bu kirmizilarin işi deyil
bence çekilmek yerine
adminlerle bu konuyu ozelden konusman gerek
her kim yapmışsa büyük bir terbiyesizlik :(

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Manukyan arkadaşım...size hangi nikle kim yerinize yardimci olalim mesaji atti...bunu lutfen yazın...
Boyle bir olay varsa bu sekilde yazip kenara cekilmeyiniz...yoksa iftira atmis olursunuz...kim size ozelden mesaj atti...

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Evet burası hayalet site sayımızın az oluşuna bakmayınız.Buradaki ustalarımızın kalitesine ve insanlığına bakın derim.Gelelim size özelden mesaj atan ve sonrasında sizin hayır demenizle,sizi banlayanı buraya yazmanız bir insanlık borçudur.Çünkü buradaki bende dahil olmak üzere yönetimde bulunan arkadaşları zan altında bırakdınız.Buyurun cevap hakkı sizde bekliyoruz.Selamlar.

manukyan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Evet burası hayalet site sayımızın az oluşuna bakmayınız.Buradaki ustalarımızın kalitesine ve insanlığına bakın derim.Gelelim size özelden mesaj atan ve sonrasında sizin hayır demenizle,sizi banlayanı buraya yazmanız bir insanlık borçudur.Çünkü buradaki bende dahil olmak üzere yönetimde bulunan arkadaşları zan altında bırakdınız.Buyurun cevap hakkı sizde bekliyoruz.Selamlar.
Selamın aleyküm kimsenin ustalığını eleştirme derdinde değiliz görüyoruz kardaşım bazı şeyleri diğer sitede surfer palavradır inanmayın vs diyen süper mod burada surfer profesörü olmuş millete surfer dersi veriyor kardaşım.Kaliteye bakıyorum merak etme kardaşım.Kamhi ustanın dediği gibi yanlış seçimler yapılmış olabilir takip olmadığı zaman malesef böyle şeyler olur kardaşım.İnsanlık borcumu yerine getireceğim biiznillah hiç tasalanma.Birşey değişmeyecek ama özelden yardımcı olalım istersen nerde ne varsa gösterir biz açarız diyeni sana deşifre edeceğim.Kardeşimiz gelsin onu bekliyoruz..Benim insanlık borcumdan sonra seninde yöneticiliğini görmek isterim.Bakalım ne yapacaksın.

Son düzenleme:

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Selamın aleyküm kimsenin ustalığını eleştirme derdinde değiliz görüyoruz kardaşım bazı şeyleri diğer sitede surfer palavradır inanmayın vs diyen süper mod burada surfer profesörü olmuş millete surfer dersi veriyor kardaşım.Kaliteye bakıyorum merak etme kardaşım.Kamhi ustanın dediği gibi yanlış seçimler yapılmış olabilir takip olmadığı zaman malesef böyle şeyler olur kardaşım.İnsanlık borcumu yerine getireceğim biiznillah hiç tasalanma.Birşey değişmeyecek ama özelden yardımcı olalım istersen nerde ne varsa gösterir biz açarız diyeni sana deşifre edeceğim.Kardeşimiz gelsin onu bekliyoruz..Benim insanlık borcumdan sonra seninde yöneticiliğini görmek isterim.Bakalım ne yapacaksın.
Aleyküm selam.Gönder gelsin hep beraber görelim neler yapabiliyorum?Selamlar.

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Affiniza siginaraktan böyle biri gözden kaçıp yönetime kadar çıkmışsa bu kişiyi tebrik etmek lazım her kimse ...
Merak ettim bunu ozelden yazma şansın varmı :cool:

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
Affiniza siginaraktan böyle biri gözden kaçıp yönetime kadar çıkmışsa bu kişiyi tebrik etmek lazım her kimse ...
Merak ettim bunu ozelden yazma şansın varmı :cool:
Sizin gibi bende bekliyorum özelinize yazarım dedi usta.Bakalım bu sitede daha neler göreceğiz?Selamlar.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Manukyan kardesim.....istediginize özelden yazarsiniz lafimiz yok lakin bu olay artik özeli aştı...Daha fazla bekletmeyiniz...bekletmekteki amacınız nedir onuda anlamış degiliz...
Bir hesap kitap mı var...yada bir pazarlik mi mevcut...nedir olay...
Bu kadar insan bekliyor...Bekletmeyin...
Burada herkez kelli felli adam...
Rica ediyoruz...

Kurtaga

Moderatör
Moderatör
Selam...kamhi ustam nickine baktığımda en son 18.17 girmiş gözüküyor... sıkıntı ne ki tam olarak... tuhaflık nedir ustam...

Üst Alt