Baglanti Sorunu

Kurtaga

Moderatör
Moderatör
Deli fırat arkadaş için de benzer şeyler oldu aydınlanmadı... yönetimin böyle bir zaaf göstereceğine inanmıyorum... ortaya biri pimi çekilmiş bırakıyo cevap yok...

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
İstenmiyorsun demek hayalet forum zaten 5 kişi kendi kendine konuşup konu açıp zaman harcıyorlar takma kafana kardaşım.
Beni bile banladılar özelden mesaj attılar yerin için yardımcı olalım falan diye sonra benide sildiler siteden.Yakında bu sitede diğer site gibi kapanır.Böyle olmaz bu işler hiç yakıştıramadım.
Bende üzerime düşen hakkı söylüyeyim..
Bunu heryerde söylüyebilirim.. Sorun değil Burda aldığım verimi 20 bin kişi arasındakilerden 10 da birini almadım.. Sebep??? Değerli kıymetli ustalarım, abim ve aziz kardeşim- varken biraz geriden izlemek bana düşer, benim tarafıma düşen icraat varsa yaparım şuan söz büyüğün (yaş olarak büyük demiyorum!!!!)
Seni nickini tanımam üsteki nick te olabilir farklıda, Sorun değil, Sorun olmaz benim için.. Hepimiz içinde böyle,... SEBEPP.?? Dünyanın bir tarafı yanarken, hastalıklar baş gösterirken canlılar yok olurken, hakikat İnsanların Müslümanlarının evlerini başlarına yıkılırken, canlılar açlıkla başa baş bırakılırken.. Yani bu gibi büyük sorunlar varken bu tarz şeyler hiç ama hiç konuşulmaması

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam...kamhi ustam nickine baktığımda en son 18.17 girmiş gözüküyor... sıkıntı ne ki tam olarak... tuhaflık nedir ustam...
Giriş yapma da sikinti yok
10 dakika beklersem sikinti yok
Sayfa yenilemek içinde 10 bazen 15 dakika beklersem sikinti yok
Şöyle düşün ......
Kamhi Leonard la giriş yaptığımda
internetin kotası çok ama çoook düşük bir gıdım kalmış
veya öyle bir yerdesin internet hiç cekmiyormus gibi

ama bu nickle veya misafir olarak girdiğimde
fişek gibi bir internete sahibim
daha önce Kamhi Leonarda böyle bir durum yoktu
bu iki hafta oldu böyle hatta 2.5 hafta

Alson

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Deli fırat arkadaş için de benzer şeyler oldu aydınlanmadı... yönetimin böyle bir zaaf göstereceğine inanmıyorum... ortaya biri pimi çekilmiş bırakıyo cevap yok...
yukarda yönetimdeki konuyu da mi görmedin ?
asagida goy yapmayın burda yapın diye konu açılmıştı ben yonetimdeyken ...
firata yapılması da gayet normal
kaç kere konu actiysam
Cevapsız kaldı ve konu kitlenip kaldırıldı
bu konular açılıp tartışılırken neredeydiniz ?

mayukanin konusunu bilmem bir açıklama yapma zorunluluğu yok yaparsada kimse kisitlayamaz
ama ben Genele yapmasindansa Kirmizilarla bire bir irtibata girip konuyu altarmasindan tarafayim
kural böyle her ne kadarda üye olsakta doğruya doğru yanlışa yanlış demekten asla vazgeçmeyiz ...!

Kurtaga

Moderatör
Moderatör
Selam... ustam işlerim vardı birara uzaktım... kopuk kopuk oldu farkında değilim.. ama bakarım... tuhafıma gitti ne diyeyim...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Selam aleykum.
Manukyan nıcklı üye demişki özelden yerine bakarım açarı bilmem neler dolandırılıyoruz.Buyur kardeşim ustamızda diyor bombanın pimini çektin ortaya attın aç bakalım kimmiş ne demiş. Biz birilerinin özelde birileri ile ne konuştuğunu bilemeyiz. Delilin ile gel yoksa iftiracı konumuna düşersin. Delilinle beraber deki böyledir. Biz de bilelim bizde düzenleyelim durumu.Müdahale edelim.
Surfer bir konu kategorisidir dileyen inanır ve teknik olarak araştırır inandığı yolda gider. Lakin aklı selim bir kimse internette birilerinin yerinizi açarız hallederiz demesine de kanması da manidardır.
Buyrun iddaanızı kanıtlayın. Yoksa gerisi üzerinizde iftira yükü olarak kalır.

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
Selamın aleyküm kimsenin ustalığını eleştirme derdinde değiliz görüyoruz kardaşım bazı şeyleri diğer sitede surfer palavradır inanmayın vs diyen süper mod burada surfer profesörü olmuş millete surfer dersi veriyor kardaşım.Kaliteye bakıyorum merak etme kardaşım.Kamhi ustanın dediği gibi yanlış seçimler yapılmış olabilir takip olmadığı zaman malesef böyle şeyler olur kardaşım.İnsanlık borcumu yerine getireceğim biiznillah hiç tasalanma.Birşey değişmeyecek ama özelden yardımcı olalım istersen nerde ne varsa gösterir biz açarız diyeni sana deşifre edeceğim.Kardeşimiz gelsin onu bekliyoruz..Benim insanlık borcumdan sonra seninde yöneticiliğini görmek isterim.Bakalım ne yapacaksın.
Selamünaleyküm ustam. Madem öyle seni haksız yere banlayanı ve haksızlık yapanı burda yazman insanlık görevindir. Bilelim haksızlık yapan kim haksızlığa uğrayan kim. Yoksa birileri birilerine şıracı bozacımı oluyor bilelim sizi bekliyoruz.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm ustam. Madem öyle seni haksız yere banlayanı ve haksızlık yapanı burda yazman insanlık görevindir. Bilelim haksızlık yapan kim haksızlığa uğrayan kim. Yoksa birileri birilerine şıracı bozacımı oluyor bilelim sizi bekliyoruz.
Doğru dersin birileri birilerine sıra bozaci
Yoksa burda entirikalar dönüp dolasmazdi ;)

Üst Alt