Balık işareti

sef_er

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Cann ustam tesekkurler, birde sonucu görsek nasil olurdu, tabi zor, ama yeni yeni Youtuber lar boyle yapmaya basladi, sonunda bu sadece kurguydu diyor vb

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
balıkta suya yakın olnak lazım. su gözeneği falan varsa oda iyidir. kartışındaki taşta iyi. gerçi bu balık değil balık kaya, tam olarak duruşu nasıl sudan çıkmış çırpınıyormu yoksa suya dalacak gibimi. bu derenin sağlı sollu tarafında hafif yığmalar yokmu. olabilir bunları kontrol et.

birde balık taşın üzerinde hiçmi işaret yok, ince kanallar yada harfler olabilir. bunlarada bakmak lazım.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Sanırım video Cann ustaya ait değil paylaşmış.Ama karşıda tek kaya civarı güzel göründü.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Ben oraya gitmeyi planlıyorum 2 gün sonra sizden görüşlerinizi alayım tecrübe ve düşünceleriniz benim için çok önemli orda geniş çapta keşif yapacağım ve tekrar paylaşım yapacağım balığın baktığı yönde yığma var arkasında şelale var çaprazında dere var. .kesik ben de video dan bana söyleneni diyorum gidince daha net göreceğiz hep birlikte inşallah

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bence yığmada şelalede önemlidir .Zaten tıkanır isen foto ekler burdanda yorum fikir desteği ile inşaallah ufuk açıcı olur.Nasip olur.

Üst Alt