Basamak

Cendere

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 3 basamak var kasa olabilirmi dersiniz basamak bitiminde oyma var

Ekli dosyalar

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Cendere

Öncelik ile hoş geldiniz. Sevgili kardeşim bu basamakların bir mezar içinmi yada kutsal bir alan içinmi olduğunu anlayabilmemiz için biraz daha kapsamlı bilgi ve resim vermeniz lazım. Şu anda üç basamak demişsiniz ve üstte oyma. Burada güzel mezar yada mezarlar olabilir. Kutsal bir alanda olabilir. Bu yerin daha geriden ve üst kısmının basamaklardan çıkınca sağını solunu karşısını güzelce resimleyinki ona göre konuşuruz. Bu basamaklar öyle alalade yerlere yapılmazlar ya değerli mezar yada mezarları yada bir kutsal alanı temsil ederler. O yüzden imkan var ise braz daha detay ve resim. aşağıda bir resim attım burasıda kutsal alandır oradaki basamaklarda bak 1909716_b992622cf0cdf9728b839303cce6dfb2.jpg

Cendere

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cendere

Öncelik ile hoş geldiniz. Sevgili kardeşim bu basamakların bir mezar içinmi yada kutsal bir alan içinmi olduğunu anlayabilmemiz için biraz daha kapsamlı bilgi ve resim vermeniz lazım. Şu anda üç basamak demişsiniz ve üstte oyma. Burada güzel mezar yada mezarlar olabilir. Kutsal bir alanda olabilir. Bu yerin daha geriden ve üst kısmının basamaklardan çıkınca sağını solunu karşısını güzelce resimleyinki ona göre konuşuruz. Bu basamaklar öyle alalade yerlere yapılmazlar ya değerli mezar yada mezarları yada bir kutsal alanı temsil ederler. O yüzden imkan var ise braz daha detay ve resim. aşağıda bir resim attım burasıda kutsal alandır oradaki basamaklarda bak Ekli dosyayı görüntüle 11094
Resim attım usta

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar 3 basamak var kasa olabilirmi dersiniz basamak bitiminde oyma var
Selamün aleyküm.Oymayı ve üstünü arkadaşın arkasında kalan alanı görmek isterdim.Basamak dediğiniz yerin hemen önünde kalan alanıda görelim.Fotoda işaretlediğim yere dikkat.Rahman utandırmasın inşallah.Selamlar.
20200505_222808.jpg

Cendere

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Oymayı ve üstünü arkadaşın arkasında kalan alanı görmek isterdim.Basamak dediğiniz yerin hemen önünde kalan alanıda görelim.Fotoda işaretlediğim yere dikkat.Rahman utandırmasın inşallah.Selamlar.
Ekli dosyayı görüntüle 11130
A.s Allah razı olsun işaret lediginiz yer kasa mi giriş mi ayrıca detaylı fotoğraf attim

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
A.s Allah razı olsun işaret lediginiz yer kasa mi giriş mi ayrıca detaylı fotoğraf attim
20200505_225335.jpg

Önceki mesajda işaretlediğim yer iki kırmızı çizgi arasında kalan yer basamak dediğiniz yermi?Mavi ile işaretlediğim yer ön cephesi girişidir.Bu sunağın içini boşaltın,derinliğini ve çapını ölçmelisiniz.Sunağın içinde herhangi bir işaret varmı bakılmalı.Detay ve net fotoları çekilerek konuya eklemenizi tavsiye ederim.Size bir nokta daha yazayım,sunağın üzerinde durunuz.Tam kuzeydoğusuna 1.5-2 metresine dikkat.O alanın fotolarınıda çekmeyi unutmayınız.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 11137

Önceki mesajda işaretlediğim yer iki kırmızı çizgi arasında kalan yer basamak dediğiniz yermi?Mavi ile işaretlediğim yer ön cephesi girişidir.Bu sunağın içini boşaltın,derinliğini ve çapını ölçmelisiniz.Sunağın içinde herhangi bir işaret varmı bakılmalı.Detay ve net fotoları çekilerek konuya eklemenizi tavsiye ederim.Size bir nokta daha yazayım,sunağın üzerinde durunuz.Tam kuzeydoğusuna 1.5-2 metresine dikkat.O alanın fotolarınıda çekmeyi unutmayınız.Selamlar.
Şunuda sorayım,bu fotoya göre yönleri yazabilirmisin?Selamlar.

Cendere

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 11137

40 cm derinlik genişliği de 40 cm ayrıca basamak 3 adet isaretlediginizin ters tarafindan çıkılarak sunum canagi na cikiliyo