basit bir çalışma surfer

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
  • Beğen
Tepkiler: arkeolive

arkeolive

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Nis 2020
11
16
6
47
@arkeolive ustam inşallah bize yaptığınız işlemi anlatırsınız. Böyle hızlı bir giriş yaptığına göre bilgin ve tecrüben belli sanki ne dersin ustam. Yıllardır işaretleri takip ettin çözdün. Çubuğuda öğrendin ve öğrettiniz baba kız beraber. Şimdide sırada surfer. Buyrun ustam söz sizde. Elinize yüreğinize sağlık.
Harputlu beni denizhanla karistirdim ismi görünce ama ben hakan

• Beğen
Tepkiler: harputlu

arkeolive

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Nis 2020
11
16
6
47
ben surfer konusuyla ilgiliyim gurubum var ama burdaki arkadaşların calısmalarını talip ediyim diye üye oldum inşallah faydamız olur

• Beğen
Tepkiler: harputlu

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
ben surfer konusuyla ilgiliyim gurubum var ama burdaki arkadaşların calısmalarını talip ediyim diye üye oldum inşallah faydamız olur
Inşallah ustam, burda çalışma yapan ustalar bilgilerine göre yardımcı olan yüreği güzel insanlar, inşallah sizinde yüreğinizdeki bilgilerde katkıda bulunur çalışmalara.
Buyrun ustam söz sizde. Çalışmalarınızı en baştan anlatırsanız yol gösterebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

arkeolive

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Nis 2020
11
16
6
47
Video hazırlayamam ama burdada oldukca iyi ustalar bende zaman icinde bir seyler katmaya çalışırım elbette gurubum olduğu icin fazla zaman bulamıyorum izlek genelde www.gridreferancefinder.com dan earta aktarıp 20/30 ölçülerde olursa daha iyi olur srtm de 30 olursa verimli olur

• Beğen
Tepkiler: REİS ve harputlu