Bati karadeniz

Xstar34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bati karadeniz hakkinda bilgi almak istiyorum hangi eskiyalarin mekanidir buralar bilen arkadaslar ustalar yardim edebilir mi acaba

Xstar34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bati karadeniz hakkinda bilgi almak istiyorum hangi eskiyalarin mekanidir buralar bilen arkadaslar ustalar yardim edebilir mi acaba

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
Xstar34 öncelikle hoşgeldiniz...
Eşkiya belgelerinde ismi geçen kudret kale, şahin tepesi, sazlı göl, eminağa degirmeni gibi daha onlarca yer var...
Ama enteresan bu tanımlara uyan 7 bölgede yer var....hatta 80 küsür vilayettin 50 sinde var....Her bölge her il insanı buralar bizim yerlerde demekte...
Bunlari iddaa eden kişileri bir meydana toplasak bizdeydi sizdeydi diye kavga başlar küçük bir meydan savaşı başlayacakken...
Şimdi kim diyebilir ki kesin olan burasıdır...bu sazlı göl batıkaradenizdedir diye...veyahut şu işaret burdadır diye....Bence siz kendiniz araştırın kendiniz karar verin...Kimsenin aklıyla veya onun kafasından geçen hayal dunyasının peşinden gitmeyin...
Sitemizde eşkiya belgeleri var....Altında yorumlarda var....Bir değerlendirme yapınız....
Allaha emanetsiniz kardeşim...

alipasha

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim eşkıya Gömüleri yerine kendi bölgende medeniyetlerden kalma işlerle uğraşabilirsin roma Bizans vs . Tektekcilik filan yapabilirsin . Yapılacak son iş eşkıya işi

Üst Alt