Bilgi lütfen...?

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Selamun Aleykum eski bi köprü yanında böyle bir kanal var bilginiz varmı anlamı nedir kayalık bölge köprünün yanı bolca ,kayalık
Köprü eski roma yapımı su kemeri köprüsü
kayada eski yazı gibi çizgiler var çentik gibi köprüde olan şuan olmayan doğal afetlerden zarar gören işaretler vardı bu köprünün yakınında baykuş işareti ve V işaretleri mevcut bölgeden eşkıyalar yaşadığıda söylenio özelikle eşkıya volcan bu köprüden geçtiği söylenio bu kanalın anlamı nedir bu köprüde gizli bi bisey olabilir mi mağara vs gibi ustalarım bilginize arz ediyorum @dardanoss @ROOT @SuNSeT28 @ABK33 @balkaya34 @gülbahçeli
Saygılarımla. Doğa sever

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A
Böylesi ağaçlık ve yapraklar dökülmüş yer. Arazi yeşilden yosundan görünmüyor .Ben bu model bir yerde kafayı çalıştıramam doğrusu.
Anlıyorum ustam peki köprü yakınında böyle büyük bi kanalın anlamı ve amacı Ne dir ustam Saolasin

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bana göre köprünün doğal kayalık tarafı ile düze geçecek olan rahat tatlı bayır kısmına doğru namlı mezar vermiş olmalı.

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bana göre köprünün doğal kayalık tarafı ile düze geçecek olan rahat tatlı bayır kısmına doğru namlı mezar vermiş olmalı.
Doğru tespit ustam dediğin yerde enerji var ya nasip çubuk ve alan tarama aynı yere enerji veriyor ustam dünkü konum vardı sunak büyük sunak dikey oyma onun yakınında bu köprü ustam sunak ılgili konuma değerli yorumunu paylasirsan sevinrim ustam @ROOT

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Ustalar Selamun Aleykum eski bi köprü yanında böyle bir kanal var bilginiz varmı anlamı nedir kayalık bölge köprünün yanı bolca ,kayalık
Köprü eski roma yapımı su kemeri köprüsü
kayada eski yazı gibi çizgiler var çentik gibi köprüde olan şuan olmayan doğal afetlerden zarar gören işaretler vardı bu köprünün yakınında baykuş işareti ve V işaretleri mevcut bölgeden eşkıyalar yaşadığıda söylenio özelikle eşkıya volcan bu köprüden geçtiği söylenio bu kanalın anlamı nedir bu köprüde gizli bi bisey olabilir mi mağara vs gibi ustalarım bilginize arz ediyorum @dardanoss @ROOT @SuNSeT28 @ABK33 @balkaya34 @gülbahçeli
Saygılarımla. Doğa sever

Selamün aleyküm.Köprüyü net gören fotolar nerede?Köprünün ayakları ana kaya üzerindemi?Köprünün sağ ve sol yanındaki kırmızı renkli kayayı gördünüzmü?Yakında kaynak yada çeşme varmı?Evet doğru dersiniz farkındayım yine çok soru soruyorum nedense?Selamlar.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Büyük sunak konuna yaz bakalım konuyu ben göremedim de başa listeye top10 a düşsün göreyim.Teknoloji özürlü olanlardan biride benim. Demek sadece sunset ustamız değil :D

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Büyük sunak konuna yaz bakalım konuyu ben göremedim de başa listeye top10 a düşsün göreyim.Teknoloji özürlü olanlardan biride benim. Demek sadece sunset ustamız değil :D
Selamün aleyküm ustam.Bende diyorum tek benmiyim teknoloji özürlü olan acaba?İyiki geldiniz hoş geldiniz.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aleykum selam abi hoşgördüm.Nasılsın iyisin inşaAllah.
Kurtağam yok bu günlerde özledik onuda.
Rahman'a çok şükür iyiyim sağlık ile ilgili bir sıkıntım olsada.Kurtağa usta ile ilgili bir bilgim yok.Selamlar.