bilgi

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,335
10,188
118
Şelalenin etrafında kayalarda üstte yada su havuzundan akış istikametinde kayalarda gördüğün işaret var mı?
Doğal olarak şelalenin suyunu üstten farklı bir mecraya sevk etme kanalı yolu var mı ?
kazan havuzu kısmından solda örgü duvar gibi yer yakın baktın mı kuru duvar mıdır.

huseyinorcun

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 May 2019
12
17
6
filin ayagindaki yermi yapıstırma mı acaba ve şelalenin ust tarafındada iki adet L var ama resimlerini çekmemişim

Güzel yer bunları yakından kontrol et biri üçgen diğer yapıştırma gibi duruyor
Suyun altında işaret var mı çok merak ediyorum. .
Küçük
Şelalenin etrafında kayalarda üstte yada su havuzundan akış istikametinde kayalarda gördüğün işaret var mı?
Doğal olarak şelalenin suyunu üstten farklı bir mecraya sevk etme kanalı yolu var mı ?
kazan havuzu kısmından solda örgü duvar gibi yer yakın baktın mı kuru duvar mıdır.
Kazan havuzunda üç adet fil kafası ve birtanesinin ayağı gözüküyor havuza akan küçük selaledeki filin kafasında 25 cm uzunluğunda ve 7 cm genişliğinde murcla oyulmuş çukur var ve filin bir gözü kapalı ayrica onmetre gerisinde bir kayada oyuk var ve bitişik kaya uzerinde L var ve yine bir metre yaninda çarpı ve istavroz var yine küçük şelalenin bir metre fil kafasinin solunda birtane daha L var su yolunu baypas yapmak çok kolay ve musayit yeri var

• Beğen
Tepkiler: infilaQ ve R00T

infilaQ

Moderatör
Moderatör
27 Ocak 2019
414
942
98
Root ustamla birlikte merakla bekliyorum bende
ayrica selale konusunu tekrar okuma ihtiyaci hissettim demekki anlayarak okumamisim.

huseyinorcun

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 May 2019
12
17
6
Selaledeki filin burnun sonunda dedektör ciğazla baktım yüzde doksan altın diyor kayadaki minareller bu şekilde gözükebilirdi cihazda bu konuda benim pek fikrim yok siz ustalarımdan fikir almak isterim

• Beğen
Tepkiler: R00T