Bilgisi olan arkadaslardan bilgi istiyorum.

Bmw-45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Salam Aleykum arkadaslar. GPZ-7000 minelab bu dedektorun ozelliyi nedir neden bu kadar pahalidir? Istedgimiz yerde kullana bilirmiyiz diger dedektorlar gibi. Derinlik nedir metal ayrimi varmi yoksa sadece altin icinmi tasarlanmis? Bilgili arkadaslardan dogru bilgi istiyorum

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Malum bilindigi üzere vlf ve pi dedektorler var...biri derinlik az ayrim iyi...digeri bunun tam tersi...
Tüketici hep derinlik olsun aynı orandada ayrim iyi olsun ister...bu iki dedektorun genel calisma prensibini elektronik sanayisinin gelismesiyle zvt teknolojisi adinda topladilar...elwktronikcilerin anlayacagi bir dil ile sıfır voltaj iletim dedikleri...
minelap bu sektorde arge ye çok acik ve buyuk arastirmalari var..onlar basardi...kanaatimce yine çer çöp olan arazilerde kullanma zorlugu olacaktir...ben sahsim bu dedektorle bir çalisma yapmadim...iyibir dedektormudur diye sorarsaniz kesinlikle iyi bir dedektordur...bunda hic kusku yok..
lakin bir dedektor icin astronomik bir fiyati var...bu paraya degermi...iste burasi düşünülür...