Bilgisi olan yok mu ustalarım

Mertkr55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ağu 2020
35
48
23
Ustalarim yeni bir yerle yine karşınızdayım oncelikle selamünaleyküm. Gorselde ki resimler bana guzel göründü ama fikirlerinizi almak isterim. Asagisi dere ve yukarı dogru bir yamac var yamacin bitiminde oyma bulunan bu kayalık var yardimci olabilir misiniz neyi gözden kaçırıyor olabilirim ?

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: SuNSeT28

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm şu resimdeki kayanın daha geriden tamamını göstern resmi yokmudur.
Bu kayanın üzerindeki Yosunlar bir çok şeyi gizliyor olabilir. Çember içinde sanki bir V işaretimi var . Var ise ok yönü incelendimi kayanın tamamını görelim derim. Burada bir giriş olabilir

IMG20200913135700.jpg

• Beğen
Tepkiler: R00T ve SuNSeT28

Mertkr55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ağu 2020
35
48
23
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm şu resimdeki kayanın daha geriden tamamını göstern resmi yokmudur.
Bu kayanın üzerindeki Yosunlar bir çok şeyi gizliyor olabilir. Çember içinde sanki bir V işaretimi var . Var ise ok yönü incelendimi kayanın tamamını görelim derim. Burada bir giriş olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 15593
Ustam öncelikle tesekkur ederim yorumun için. Ok yonunde inceleme yaptim ve bir mahsen gibi küçük içi tas dizili bir odaya denk geldim ancak resimleme sansim olmadi hafta sonu tekrar gidecegim aradigim cevap aslen buydu bende boyle düşünüyordum cok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve dardanoss

Mertkr55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ağu 2020
35
48
23
Ustam öncelikle tesekkur ederim yorumun için. Ok yonunde inceleme yaptim ve bir mahsen gibi küçük içi tas dizili bir odaya denk geldim ancak resimleme sansim olmadi hafta sonu tekrar gidecegim aradigim cevap aslen buydu bende boyle düşünüyordum cok teşekkür ederim.
Aleyna aleykümselam ustam bu arada

• Beğen
Tepkiler: dardanoss

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
İnşallah bir katkımız oldu ise ne mutlu bize . Yalnız dikkatli çalışmlar dilerim . Önce emniyet diyorum.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
neyi gözden kaçırıyor olabilirim ?
Selamün aleyküm.dardanoss ustamız değerli bilgiler vermiş.Bende ek olarak gözden kaçırdığınızı yazayım dedim.Kayanın kuzeybatısında gözden kaçırılan.O alana dikkat,3.2-6.4-12.8-25.6 ve 32 metre son der.Kuzeybatıda 320 metrede doğal olmayan birşeyler var.Bunuda arazide bulmak size kalıyor.Kayanın tamamını,yosunsuz,temiz olarak fotolarını konuya eklemelisiniz.Ölçuleri isteyeceğim bunuda sürekli yazmadan yorulsamda.Ancak yazmaya devam edeceğim bir gün bu ölçüler sayesinde bir garibanın yüzü gülecek inşallah.Oymaların çapı derinliği ve birbirine olan net mesafeleri bilmek isterim.Oymaların sayısı bana kuzeybatıya bak diyor.Zaten bunuda yukarıda yazdım.Deredede işiniz var ancak bu aşamada yazmayacağım.Buraya başladık burayı bir sonuça bağlayalım dereyede ineriz inşallah diyelim.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: R00T

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
1 Tem 2020
171
569
98
Gamma sol kanatta 4 adımda diyor . Kayanın 4 adım solunu incele. Rast gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Mertkr55 ve R00T

Mertkr55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ağu 2020
35
48
23
Selamün aleyküm.dardanoss ustamız değerli bilgiler vermiş.Bende ek olarak gözden kaçırdığınızı yazayım dedim.Kayanın kuzeybatısında gözden kaçırılan.O alana dikkat,3.2-6.4-12.8-25.6 ve 32 metre son der.Kuzeybatıda 320 metrede doğal olmayan birşeyler var.Bunuda arazide bulmak size kalıyor.Kayanın tamamını,yosunsuz,temiz olarak fotolarını konuya eklemelisiniz.Ölçuleri isteyeceğim bunuda sürekli yazmadan yorulsamda.Ancak yazmaya devam edeceğim bir gün bu ölçüler sayesinde bir garibanın yüzü gülecek inşallah.Oymaların çapı derinliği ve birbirine olan net mesafeleri bilmek isterim.Oymaların sayısı bana kuzeybatıya bak diyor.Zaten bunuda yukarıda yazdım.Deredede işiniz var ancak bu aşamada yazmayacağım.Buraya başladık burayı bir sonuça bağlayalım dereyede ineriz inşallah diyelim.Selamlar.
Cok teşekkür ederim ustam verdiğiniz bilgiler cok degerli. Dediginiz yönler ölçüler o kadar uyumlu ki bir heyecanlanmadim desem yalan olur

• Beğen
Tepkiler: SuNSeT28 ve R00T