bir buçuk metrelik boş bir mezar

Ahmet can

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayın abilerim kardeşlerim şimdi biz bir buçuk metrelik boş bir mezar bulduk o mezarın olduğu yerde yanında bir buçuk metre etrafında zemin altı oda tespit ettik biz bu zemin altı oda giriş yönünde devam ediyors ama yumuşak beyaz kaya şeklinde devam ediyor ne yapmamız lazım zemin altı oda girişleri nasıl olur Bilgi verirseniz çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahmet can

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Olduğumuz yerde işaret yok boş mezar tespit ettik ondan sonra oda tespit ettik boş mezar içinden bu taş çıktı
CBB4B11E-BA39-42FE-9F58-EC67E4C86A9C.jpeg

Demirdağınkurdu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdilik orada oda girişi yapan sizsiniz hangi dönem yaşamış yön ne taraftaydı bunlarında belrtirseniz birde ilerliyoruz demişsiniz bu yukarıdan yani girişe dikey ilerlerkenmi bulduğunuz bu bulgular yoksa tünelden ilerlerken... Zemin altı oda girişi kaç metrede vermiş... Eğer tespitlerinizden eminseniz toprak işlenilir kaya sert ZEMİN değilse devam edin bu şekilde doğru görünüyor ama eklediğim ustalar geldiğinde onlarında fikrini alın öyle bakın

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Ortalıkta bir oda belirtisi yok . Sadece toprak altından çıkan tasin resmini koymussunuz . Şimdi yapmanız gereken daha iyi bir analiz ve araştırmadir. Umarım nasiplenirsiniz.

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
Ahmet bey kemikler dağınık çıkmışsa daha önce açılmış kapanmış diyebiliriz..Bunun sizde farkında ve biliyorsunuz...Ben asıl birbuçuk metre yan tarafinda oda tespit etmenizi merak ettim...Nasil tespit ettiniz nasıl bir yol yöntem izlediniz bunu merak ediyorum...saygılar..

Ahmet can

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ahmet bey kemikler dağınık çıkmışsa daha önce açılmış kapanmış diyebiliriz..Bunun sizde farkında ve biliyorsunuz...Ben asıl birbuçuk metre yan tarafinda oda tespit etmenizi merak ettim...Nasil tespit ettiniz nasıl bir yol yöntem izlediniz bunu merak ediyorum...saygılar..

Ahmet can

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Boş meZarın içinden çıkan taş ise odaya giriş yönün de tespit ettiğimiz yeri göster iyordu girş yönün 3 metre indik halen yumuşak kaya gidiyor tuaf olan olay bu

Deli firat

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Açıklama ve sonumdan bir şey anlamadın ama boş mezarın baş kısmından küçük saklantı oda girişleri gördüm siz böyle bir tespitmi yaptınız blrde değerli tespiti yapın olumlu ise bakmakta fayda var

Üst Alt