Bir turlu bunlara net guzel yorum yapan olmadi

MendereS

Admin
Administrator
Mesajlar
809
Beğeniler
2,646
Puanları
98
#3
soldaki oyma fakat bazıları doğal, sağdaki çok güzel haç galiba 2 tane. oyma ve haçlar birbirine yakınmı?

hem bu haçın altındaki halkaya göre burası olması lazım çok uzak değil, sen haçın bulunduğu kayanın tüm resmi varsa at bakalım. haçın altındaki halkayı görmek istiyoruz.
 

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
237
Beğeniler
411
Puanları
68
#4
İlk resim mezarlık bölgesindesin.. Ok yönünde dere veya kurumuş su yatağı varsa çubukla değerli bakman gerek.. İkinci resimde kaya büyüklüğü ve fotoğraf net anlaşılmadığı için işaretin net mi sonradan yapılmamı belli değil... Bir de bu fotoğraflarla ilgili açıklama yazınız birbirine yakınmı
 

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Administrator
Mesajlar
2,248
Beğeniler
3,277
Puanları
118
#6
Burası çeşme ile birlik .Yani çeşme sıfırında çıkar .Sergene kayalıklar bayırın bitişidir burası ve toplu büyük kayalar var.Burası derki ben tünel ile varılan odayım ve çok yakın oda işarete yanlız tünelden süzülerek girmek gerek.Ermeni işaretlerindendir.Buraya yakın kaleyi andıran karşıda kayalıklar olacak.Bu odanın işaretinin önü düz çayır alanlar olacak bereketli çeşmelere yakın çayırlar.Dikkat eder isen burası gerçekten avuç içi gibi kayık içi gibi olacak.
Neyse bu kadar fazla konunu takip edersen çok şey söyleriz.
 

R00T

ProfessionaL
Administrator
Mesajlar
2,248
Beğeniler
3,277
Puanları
118
#7
Hadi bide birbirinden uzak işaretleri yanyanaymış gibi atmayın.Bir işaret ve çevresi ikinci işaret için farklı konu açın.
 
Üst Alt