Birde bu işaret mi artık benzetme mi ?

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
İlk baktığımda bişey görmedim bir kare foto çekince evde baktım yan çektim dikey çektiğimde fark gözükmüyor ama yatay çekip evde incelediğimde bir boğa öküz yada domuz gibi bir kaya bayağı büyük yerde sabit sanki üzerinde özel yapılmış gibi farkı fark çok kolay değil ne olabilir ? Bu aynı bölgede buralar biraz sıkıntılı o yüz uer isim vermeyeyim şimdi sizden ricam
A622CEDC-0844-41EA-B98E-30287F4912A5.jpeg

R00T

ProfessionaL
Administrator
Bu haliyle doğaldır.Çok sarp ve uçurum gibi yerlerde birşeyler bakınma.Daha rahata kavuşan sergene kayalıklara bak.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
İlk baktığımda bişey görmedim bir kare foto çekince evde baktım yan çektim dikey çektiğimde fark gözükmüyor ama yatay çekip evde incelediğimde bir boğa öküz yada domuz gibi bir kaya bayağı büyük yerde sabit sanki üzerinde özel yapılmış gibi farkı fark çok kolay değil ne olabilir ? Bu aynı bölgede buralar biraz sıkıntılı o yüz uer isim vermeyeyim şimdi sizden ricam Ekli dosyayı görüntüle 1434
1)Siyah olan yer bir kuyruk gibi oranın ucunun da fotosu lazım.
2)kırmızı olan yer de bir ters U harfi var gibi üstünde ise nokta küçük işaretlenmiş şekil de kivrimli birşey var net değil .
3)sarı olan yer açılmış .
4)Mavi olan yer ise bir haç var. Iyice resim gerekli.
5)Orda bir boşluk mu var ?

NOT: ilk siyah olan taş bir kaplumbağa gibiydi gibi onu kırmışlar almışlar. Ben öyle düşünüyorum. Mavi olan yerin aşağısına in.Orda bir haç de olabilir.
2019-02-21_18.57.45.jpg

MendereS

Admin
Administrator
domuz kafası değilmi o. resimleri nasıl çekmişsin ben açıyı bulamıyorum. şimdi bu işaret yereyataymı dikeymi anlayamadım.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Çok güzel yerdesin şimdi daha net anlaşılır oldu yer.Basamaklar bu kayanın ön yüzünde mi.Burda ise önden ve yanlardan karşıdan komple görünecek şekilde çekersin.

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel yerdesin şimdi daha net anlaşılır oldu yer.Basamaklar bu kayanın ön yüzünde mi.Burda ise önden ve yanlardan karşıdan komple görünecek şekilde çekersin.
Yok üstadım o basamaklar en çektiğim yerin hemen 100 mtr kadar arkada şöyle söyleyim bu kısım güney tarafı merdiven ise kuzey tarafta resimde görüldüğü gibi karlar o bölgede erimemiş üstadım

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
O resim tepeden çekilen bu resim aşağıya indiğimde hemen arkasından çekilen üstadım Ekli dosyayı görüntüle 1443
Bak şimdi oldu orda yatan güzel küçük bir domuz var. Sen burda ayak izini bul sol çapraz da . Ikinci olarak bur çatlak var aslında bu yön ve mesafe vermiş. Sol çapraza yönel üstü diğer taşlardan farklı biraz kırmızımsı çok iyi bakman lazım onu bul ve güzel hediyeni al. Su ne kadar uzak sana ? 100 metre sol çaprazda ki su diyorum .

R00T

ProfessionaL
Administrator
Allah iyiliğinizi versin emi.İllk fotoyu yan yüklemiş ters bakmışım:d

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadım su görünen yolun hemen arkasında geniş bir dere var ama ne alaka onu anlamadım arası çok uzak değil mi ?

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Üstadım su görünen yolun hemen arkasında geniş bir dere var ama ne alaka onu anlamadım arası çok uzak değil mi ?
Çok alaka kardeşim. Değirmen olur.Orda güzel malzeme çıkar. Ama senin sol çapraz da yuvarlak kayayı bulman lazım. Oraya yönel.
C gibi traslanmis taş onu bulmalısın biz o tur taşlara kulak taşı diyoruz .

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
İlk baktığımda bişey görmedim bir kare foto çekince evde baktım yan çektim dikey çektiğimde fark gözükmüyor ama yatay çekip evde incelediğimde bir boğa öküz yada domuz gibi bir kaya bayağı büyük yerde sabit sanki üzerinde özel yapılmış gibi farkı fark çok kolay değil ne olabilir ? Bu aynı bölgede buralar biraz sıkıntılı o yüz uer isim vermeyeyim şimdi sizden ricam Ekli dosyayı görüntüle 1434

Ekli dosyalar

Üst Alt