Birlikte çözelim

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Sanırım hiç biri değil.Bu kayada dahası var bunun işaretin devamı ve bu bir sahne bir anlatı gibi komple okunmalı puzzle parçalarını birleştirme gibi.En önemlisi ise bu kaya ya benzeyen tepeyi araziyi görmek bakmak lazım.

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
işçilik görünen güzel mezar kesimi kayalar var yada bi kalıntı yeri iyice diplerini temizlemek şart güzel yer ama temizleme önemli

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
İki fügür var karşılıklı sanırım ben bu medeniyeti tanıyorum.:(
Urartu sonrası hristiyanlık evveli hemen öncesi ve hemen sonrası doğuda ki işler.İçanadoluya yakında olabilir.
Gemiyide gördüm siz gördünüz mü_?
iki fügür bir gemi. kabartma işaretler yanlışmıyım.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Gemi gibi yavrular evet
Erkek işareti organ ördekgillerden benzeri havan ve ardında yavruları.Yanlış mıyım
Demiştim tamamını net çekip göndersinler ince beyaz tebeşirler fügürlerin üzerinde geçsinler.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
videodan görüntü almayı bilmiyorum yoksa hepsini tek tek işaretlerdim.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bunların bu dönem işlerin yerini bulmak o kadar zor ki anlatılmaz.ÖLlçü sistemleri farklı. Ama bunların bir kaç püf noktasını anlatcam.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Anlat R00T bilgilerine ihtiyaçm var yer güzel allah nasip ederse gideceğim video çeken arkadaş pek anlamıyor gidince detaylı paylaşım yapacağım

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
20170807_165556.jpg

Pagan dönem haç hemen öncesi dönem.aynı millet işi arkadaşlar tebeşirle kabartma üzerinden geçmişler hafif taşmalr söz konusu.Oklu kirpi çeşidi ile porsuk mücadelesi.Buna yakın eğer kayalar var At ağerleri.Bunların çözümü çok zor.Bana göre bunlardan en çok ben anlarım yine .Neden dersen sen en fazla ben araştırma ve çalışmalarını yaptım. 7 yıl kadar çalışmam var bunlar üzerine.

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bu şekilde bi video ile ne elde etmek istiyorsun onu anlamadım yeri ifşa etmemek içinmi dar açılı bi viideo yoksa açılan yerler olduğu içinmi anlamakta zor

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ben alana hakim yerden bu alanın bir kaç farklı yönden hafif üsten bakan genel manzara görüntülerini isterim.Ustalarımda sanırım katılırlar bana.

Üst Alt