Bu işaret nedir yardımcı olabilirmisiniz

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
Bir ters bir düz. Mağarayı yada mahzeni bul tavanda düz gördüğün zaman ters gir diyor.

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
Noldu şimdi anlamsız oldu dimi :) dur baştan yazayım. İçeri girince kafayı kaldırınca tabana doğru bombe yapan işareti görünce olduğu yerden tabana girip tekrar kadın memesi gibi bombe yapan kayayı bulana kadar gireceksin.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Sevgili ustamız en can alıcı soruyu sormuş bulunduğu alanda ne ler var kullanım amaçlı olabilir. Yeterli bilgileri verir iseniz daha güzel olur.

Sbtytkn2003

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Noldu şimdi anlamsız oldu dimi :) dur baştan yazayım. İçeri girince kafayı kaldırınca tabana doğru bombe yapan işareti görünce olduğu yerden tabana girip tekrar kadın memesi gibi bombe yapan kayayı bulana kadar gireceksin.
IMG-20200927-WA0006.jpg
Sevgili ustamız en can alıcı soruyu sormuş bulunduğu alanda ne ler var kullanım amaçlı olabilir. Yeterli bilgileri verir iseniz daha güzel olur.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim öncelikle bulunduğu alan bir dağın yamacı etraf kayalık bol miktarda yaşam izleri var ve yanılmıyorsam eğer mezar sunakları mevcut civarda zeytinlik var yer mersin daha önce böle bi işaretle karşılaşmadım hiç civarda yada bulunduğu yerin hemen altı oda yada mahzen olmaya müsait büyük bir kaya kütlesi mevcut yanılıyor isem 15 metre uzunluk 11 metre en gibi blok hesapladım

Ekli dosyalar

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 15996

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim öncelikle bulunduğu alan bir dağın yamacı etraf kayalık bol miktarda yaşam izleri var ve yanılmıyorsam eğer mezar sunakları mevcut civarda zeytinlik var yer mersin daha önce böle bi işaretle karşılaşmadım hiç civarda yada bulunduğu yerin hemen altı oda yada mahzen olmaya müsait büyük bir kaya kütlesi mevcut yanılıyor isem 15 metre uzunluk 11 metre en gibi blok hesapladım
Güzel yer tespit yaptın mı ?

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Zeytinlik ler iyidir.
Bazıları çok değerli şeyleri bağrında saklıyabilirler.
Şu resimdeki alanı güzel inceleyip bulacağın izleri resimle. düz hat çizgilerin olsuğu yerleri ve ok işaretli bölümleri incele ve resimle

IMG-20200927-WA0006.jpg