Bu kadın ile adam ? İşaretmi

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba yine ben
Bu konumda yaklşık 3-4 km den çekilmiş bir foto daha paylaştığım yerde bir şekil fakat uzaktan değilde yanına gttgnzde böyle bir görüntü göremiyorsunuz ne olabilir ? Yüklü bir gömüyemi işaret yoksa mezar lahit her neyse altında olabilir mi ?
805BE7CC-795C-4AB1-AC29-EE20DCAA8517.jpeg
47763B75-8A45-4410-B3CE-34E36955605A.jpeg
DB8616BD-8962-405F-9494-A54263A0A077.jpeg

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Acayip aynen bayanlı erkekli gibi sevgililer sanki.Acaba öğlende uzaktan böyle görüntü var mı? Yakından çevresiyle beraber fotoğraf ve işaret aramak lazım.Bazen gölge boyları ile çalışma olur .

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba yine ben
Bu konumda yaklşık 3-4 km den çekilmiş bir foto daha paylaştığım yerde bir şekil fakat uzaktan değilde yanına gttgnzde böyle bir görüntü göremiyorsunuz ne olabilir ? Yüklü bir gömüyemi işaret yoksa mezar lahit her neyse altında olabilir mi ? Ekli dosyayı görüntüle 1444 Ekli dosyayı görüntüle 1445 Ekli dosyayı görüntüle 1446
Ben bu taşlara Madonna and child taşları diyorum. M.s 1 yy burda anıt mezar var. Bu yer için söylenen bir efsane var mi ?

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Anlatılanlara göre bu yer sahipli diyorlar üstadım birinin anlattığı gece vakti buradan gece giderken iki kişinin arkasından konuşarak gttini ama ama ne konuştuklarını anlamadığını söylüyor fakat kazı ve başka bişey için değil yol üzeriymiş önceden başka bir köye giderken sadec iki kişinin mırıltılı bir şekilde konuştuğunu duyan ve sonra orayı terk ettiğini bir daha ordan geçmediğini ama her zaman böyle olurmuş üstadım birde burada tek başına dolaşılmaz der dedelerimiz

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@zaz12 ustam bu aşıklar tepesindeki çifte kumrulara arkadan sinsice yaklaşan tosbagami yoksa, burda gölge Oyunu var gibi, ustam yakınlarında ki gölge yapan yerler kontrol edilmeli mi, onada sabır lazım.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
@zaz12 ustam bu aşıklar tepesindeki çifte kumrulara arkadan sinsice yaklaşan tosbagami yoksa, burda gölge Oyunu var gibi, ustam yakınlarında ki gölge yapan yerler kontrol edilmeli mi, onada sabır lazım.
Burda bir şapel var. Hemen arkasında mezarı var. Mezarı korunaklı olabilir. Bu yüzden dikkat etmek gerekir. Gölge oyunu var ama burda yok .

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Şimdi burda bence ilkin merdivenlere yoğunlaşalım doğru fotoğraflar gelsin inşaallah.bizde ona göre yönelendirelim.Sonrasına Allah kerimdir.

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam işte bende yeni fotograflar ekleyince size sunarım çok şükür gayri yasal işim olmadı ama internet alemi olunca biraz tedirgin oluyorum ustam ne kadar doğru ne kadar yanlış çözmeye ögrenmeye çalışacağım inşallah allah c.c izni ile siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama tuzaklı gibi bi his var içinde acemi oldugum için biraz belkide inan bu yerlere gelseniz çıkmayı boşver önünden geçmezsiniz yüksekliğinden değil her yer kazık gibi kaya dik olması ile birlikte ayağın kaydığı anda bir kazığın üstünde olman kaçınılmaz allah korusun ama boş değil bunuda biliyorum kıymetlide hediyesi var belki

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Yani elbette önce güvenlik .Sağlam ekiple çalışacaksın zaten tek başına yapamazsın.Tedbiri elden bırakmamak lazım.

Üst Alt