Bu nedir cozumu nasildir

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Fügür yanında ok var ise yön verir lakin .Genelde bir üst kısma çıkmak gerekir çünkü tam olarak boş veya zahmetli bir tuzaklı alana çekebilir.Ok yönü ölçüleri fügürün kuyruk ölçüsü ayak yerine harf veya sayı yerine geçen bacaklar var.Hepsi bence ölçülmeli.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Vay kimleri görüyoruz . @zaz12 ustamız gelmiş.Hoşgelmiş.
Nerelerdeydin yoktun ustadım.

SAMSUN55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Fügür yanında ok var ise yön verir lakin .Genelde bir üst kısma çıkmak gerekir çünkü tam olarak boş veya zahmetli bir tuzaklı alana çekebilir.Ok yönü ölçüleri fügürün kuyruk ölçüsü ayak yerine harf veya sayı yerine geçen bacaklar var.Hepsi bence ölçülmeli.
Ok yonu lakin ust kismi duzluk . Agiz kisminda dis gibi 3 adet centik var.
Biri bana dedi bu isaretin aynisi iranda varmis . Kuyruk derinlik veriyormus onde giris varmis giris ve oda tuzakliymis . Odada raf sistemi raflarda heykel varmis heykeli arkadasi alinca cukur acilmis dusmus. Yani tuzakli baya. Tahminimce ok yonu yani bu isaretin ust kismi baya duzluk

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
3 diş çizgi
3 çizgi bacak
3 çizgi ok başı oluşturulmuş.
Yönleri ile çevreyi görmek ve ölçüleri bilmek gerekir.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Geçmiş olsun ustam.İnşaallah artık sorun sıkıntı kalmaz.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yön neydi hangi yöne bakıyordu .100 metreye kadar alanda neler var.
Saklı ve korunaklı olandan bahsediyor .

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yok yani ok ne yöndedir ayaklar ne yöndedir.Tam olarak yönleri verebilcen mi örneğin kuyruk yönü.

dardanoss

Member
Kayıtlı Kullanıcı
SAMSUN55

Sevgili kardeşim biraz geç oluyor lakin yinede şansımızı deneyelim.
Burada hep üç imajı yüklenmiş. Bu çevreyi yakınen tanıyor isen bu objenin etrafında olanları biliyorsundur az çok etraftaki üç olanlara dikkatlice bak bunlar üç ağaç olur üç kuyu yada bir ağaç iki kuyu yada iki çeşme bir ağç gbi yani üçü tamamlayan . Üç adet büyük kaya olur Yalnız dikkat edeceğin şey bunların bir üçgen oluşturmasıdır. Bak bakalım bizim bu kayıp olan uzvumuz nereden çıkacak. Birde bu figürde kuyruk ile arka ayak arası bir ip ucu daha veriyor ok yönünü araştır .
20191130_170042.jpg

SuNSeT28

Moderatör
Süper Moderatör
Ok isaretinin oldugu yon kaya sig bir insan zor girer ana hic birsey yok. Arkasi dere.
Selamün aleyküm usta.Zaten ustalarımız gerekeni söylemiş.Ek olarak benim isteyeceğim,işarete sırtını ver net olarak 3 yada 4 foto çekmeni ve konuya eklemeni tavsiye ederim.Ben görmek istediğimi göremedim.Fotoları bir görelim inşallah dediğim gibidir.Selamlar.

ABK33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ne arayacaksan, ne varsa hepsi 30 adim icinde. Simdilik daha uzaga gitme derim.
Bu 30 adamlik alan icinde alinan "metal sinyali/sinyalleri sizi ilgilenmeniz gereken noktaya goturecegini dusunuyorum.

Ya bu isareti bulup daha once cozeni bulacaksin, yada metal sinyallerini NET alabilen bir cubukcu.

Kolay Gelsin.

Üst Alt