bu resimlerde benden, yorumlar sizden ustalarım

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Selâmünaleyküm @MendereS @R00T @zaz12 @Kamhi Leonard ustalarım, kardeşlerim benim bölgeden bazı resimler bunlar, inşallah giymetli bir şey ler vardır, şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Administrator
Domuz tek mi yoksa devamında yakınlarda başkaca da var mı domuz.?güzel yerler süper.Araştırmaya ve uğraşma değer yerler.

MendereS

Admin
Administrator
böyle yerde hemen üçgen arayacaksın genelde olur olması lazım bulunda üçgenin uzun tarafına git çoğu zaman yön böuledir bazen değişir üçgenin yanındaki işarete göre değişir. odalar ayakta girilen odadır yani kare oymanın odası gibi değil hakiki oda üçgende olur.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Burda kemer olacak orayı bulmalısın . Yahut bir mihrap. Ikinci olarak ise yukarı tırman orda birşeyler var gibi . Taşlık alanda dikili altından geçme gibi yer bulmalısın.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@R00T Ustam her bir resim ayrı ayrı çekilmiş, ordaki domuz, yanımdaki ekibin çektiği resimler, hepside bizim bölgede, bende detaylı resim istedim, belkide gidip kendim çekerim, kılıç olan duvar kilise ve mezarlık bölgesi, o sunakin içinde ya M işareti yada W işareti var, digerleride mezarlık alan, diğer resimde ise kare ve dikdörtgen şeklinde olan yer ise kurşun ile kapalı kapak,
Domuz tek mi yoksa devamında yakınlarda başkaca da var mı domuz.?güzel yerler süper.Araştırmaya ve uğraşma değer yerler.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşlerim ustalarım süper moderatör olmak ayrı, işaret ile yürümek ayrı, ben çubuk ve şakülle ilerliyorum, yani hep bir tarafımız eksik, inşallah hep birlikte kendimizi tamamlayacagiz. Kasayı nerde gördün usta, detay isterim.
Super moderator yaziyor sende bulamadinmj kasayi neden paylasiyorsun anlamadim

Üst Alt