Bu sefer kuyuyu buldum ama dağın tepesinde

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar merhaba kuyuyu bul dediniz buldum ama başka yerde burda kuyu var yanında yontma kayadan yalak var yalağın onunde açık iki deliği var dolan su aksın diye heralde arkada iki tane var onlar kapalı yanlız kafama takılan ne biliyormusunuz acayip alakasız bir yerde bu kuyu ne köy var ne birşey acayip bir yerde fotoları ekledim kuyunun dışına sonradan çimento yapmışlar heralde hayvan içine düşmesin diye içi örme taş yaklasık 8-9 metre var..
1.jpg2.jpgIMG_3314.JPGIMG_3317.JPGIMG_3320.JPGIMG_3338.JPG

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğrudur üstadım sen dün kuyu deyince bende kuyu kuyu diye gezdim bütün gün hani cem yılmazda varya faruk eczanesi onun gibi:)

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yakın ustadım

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar merhaba kuyuyu bul dediniz buldum ama başka yerde burda kuyu var yanında yontma kayadan yalak var yalağın onunde açık iki deliği var dolan su aksın diye heralde arkada iki tane var onlar kapalı yanlız kafama takılan ne biliyormusunuz acayip alakasız bir yerde bu kuyu ne köy var ne birşey acayip bir yerde fotoları ekledim kuyunun dışına sonradan çimento yapmışlar heralde hayvan içine düşmesin diye içi örme taş yaklasık 8-9 metre var..
Ekli dosyayı görüntüle 8035Ekli dosyayı görüntüle 8036Ekli dosyayı görüntüle 8037Ekli dosyayı görüntüle 8038Ekli dosyayı görüntüle 8039Ekli dosyayı görüntüle 8040
KUYULARA GELDİK DİYORSUN YAĞNİ
:D:D:D