Bu siteyi büyütelim kullanalım

Robinson

Admin
Yönetici
Administrator
30 Ocak 2017
98
251
58
44
Sevgili dostlar bu site boş konulara ev sahipliği yapsın diye açılmadı. xenforo yazılım kullanıyor alt yapısı kuvvetli. biraz uğraşırsak ciddi yerlere gelebiliriz. büyütelim istediğimiz gibi kullanalım. buradaki arkadaşların çoğu bilgili bunu anlayabiliyorum. bildiklerinizi yazın site gelişsin arzuladığımız şekilde kalabalık olsun bırakın boş işleri. bunları gören adama güler. şu an bu site kadar iyi indeks alan başka site yok. biz geleceği düşündük bu siteyi açtık bunu değerlendirelim.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
602
1,014
98
Evet özel konularıni ve rahatsız olduğunuz durumu yönetim ile ilk önce paylaşılması daha mantıklıdïr. Böyle hem çekişmelerin önüne çekilir. Site gerçekten çok iyi ve güzel bilgiler ile donatilmis ve yeni tecrübeler yeni arkadaşlar ile daha büyük bir topluluk olabiliriz. Konular konusunda titiz davranmak gerekir.

infilaQ

Moderatör
Moderatör
27 Ocak 2019
414
942
98
Aradığını kolay bulmak gibi bir güzelliği var sitenin birde fotoğrafı bırak butonunu çok seviyorum bilgi edinirken paylaşırken muhabbette edebiliyoruz.sadece bazı konular açılıp site ile ilgisi alakası olmayan yazışmalar oluyor önemli bilgilendirme konusu gibi gereksiz burayı bu şekilde kullanmak sadece değerini düşürüyor.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
Haklısın @Robinson ustam, ince eleyip sık dokuma yapmak gerek, bazen yanlışlar yapilsada, inşallah burdaki düzeni huzuru bozmaya çalışanları gözardı etmemek lazım, güzel bir ilerleme var sitemizde bu bazılarını rahatsız etsede, yolumuz çizgimiz el birliği ile dahada ilerleyecektir, emek veren herkese teşekkür ediyorum. Iyiki varsınız.

Son düzenleme:

Gönül_eri

Member
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
97
257
38
35
Ankara
Yönetimin aldığı kararı uygulamaya sokma açıklaması üzerine bu teklife seve seve evet bende varım diyorum. Kangren olan kol kesilir, tereciye tere satmayı öğreticek değilim ama alavere dalavere ile meşgul olanları tutmayın burda.!!! Bu bensem acımayın gözümün yaşına bakmayın... atın siteden...

infilaQ

Moderatör
Moderatör
27 Ocak 2019
414
942
98
Yönetimin aldığı kararı uygulamaya sokma açıklaması üzerine bu teklife seve seve evet bende varım diyorum. Kangren olan kol kesilir, tereciye tere satmayı öğreticek değilim ama alavere dalavere ile meşgul olanları tutmayın burda.!!! Bu bensem acımayın gözümün yaşına bakmayın... atın siteden...
+1 yazarsam benim içinde aynı şekilde düşündüğümü kabul eder misiniz?

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Sevgili dostlar bu site boş konulara ev sahipliği yapsın diye açılmadı. xenforo yazılım kullanıyor alt yapısı kuvvetli. biraz uğraşırsak ciddi yerlere gelebiliriz. büyütelim istediğimiz gibi kullanalım. buradaki arkadaşların çoğu bilgili bunu anlayabiliyorum. bildiklerinizi yazın site gelişsin arzuladığımız şekilde kalabalık olsun bırakın boş işleri. bunları gören adama güler. şu an bu site kadar iyi indeks alan başka site yok. biz geleceği düşündük bu siteyi açtık bunu değerlendirelim.
Şimdi @Robinson Robinsonusta iyi hoş dersin
El bebek gül bebek buyuturuz sikinti yok
Günü vakti zamanı gelince emeklerin zai olmasına ne demeli
Benim için çocuk oyuncağı bir günümü alır buranın raporunu çıkarmak
Tüm kategorilere bakarım ne eksik var not ederim
Sonraki günlerde fırsat buldukça iskeletini olustururum
Eksik güdük ne varsa tamamlanır
O sikinti deyil burayı canlı balık pazarında ceviririm
Ama ınan içimden hiç gelmiyor

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
O zaman sana çay yok Ustam, demekki bizide sevmiyorsun.
Şimdi @Robinson Robinsonusta iyi hoş dersin
El bebek gül bebek buyuturuz sikinti yok
Günü vakti zamanı gelince emeklerin zai olmasına ne demeli
Benim için çocuk oyuncağı bir günümü alır buranın raporunu çıkarmak
Tüm kategorilere bakarım ne eksik var not ederim
Sonraki günlerde fırsat buldukça iskeletini olustururum
Eksik güdük ne varsa tamamlanır
O sikinti deyil burayı canlı balık pazarında ceviririm
Ama ınan içimden hiç gelmiyor

• Beğen
Tepkiler: REİS ve infilaQ

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
O zaman semaver hazır. Demekki sen sevmesende biz seviyoruz, @Ayazma ustam sevelimmi ne dersin Kamhi ustayi, yoksa bırakalım bir oda mezar içine, bütün hazineyi ciarmayana kadar, birde sizi seviiiiimmmmm demeyene kadar ip sarkitmayalim, tovbe tovbe benide aksiyoncu yaptın ustam.
400 üstünde paylaşım
25000 üstünde yorum
Adalet sizce her seferinde yetkim alınması
Goz göre göre yapılan haksizliklara goz yumulup
Bana karşı birde saf tutulması
Ben kendi cayimi içerim öküz oldu ortaklık bitti
Bunların hepsine emek diyoruz