Bu ucgen o ucgen mi ustalar

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
9 Şub 2020
91
164
38
42
merhaba
hocam üçgen göremedim ama ters v işareti var hemen üçgen diye yorumladığınız çıkıntının solunda bariz
ters V işaretine en çok rastlanan alanlar dere kenarları ve yol ayrımlardır. Ters V işaretinin %90 ı kayaya yapılmıştır. Ters V işaretinin iki ucu eşit ise iki açık ucun arasını ölçün her çıkan cm 70 cm lik adımlarla ters V işaretinin açık ağız kısmında ilerlenir.
Vardığınız noktayı güzelce inceleyin eğer boşluk tespit etme yönteminiz varsa boşluk tespitinde bulunun. Sivri uca değil, açık uca yönelin genelde aldatmaca olan işaretlerdir bunun aldatması sivri uca yön vermesidir ama açık olan yöne dogru gidilmelidir.. görüğüm karadarıyla sizin işarette kenarlar eşit altta kalan alanı ölçün çıkan sayıyı 70le çarpın aşağı dogru çıkan mesefa kadar yürüyüp arge yapın derim kolay gelsin....

gülbahçeli

Akıldan başka zenginlik yoktur
Moderatör
21 Eyl 2019
574
1,564
98
üçgen o üçgen üçgenler farklı şekillerde olur seninkisi pirizma üçgen güzel işaret yalnız o kayayı güzelce temizle çevre resimlerini ve geniş açılı resmini çek birde üçgenin sivri yönü ne tarafa bakıyor birde üçgenin ölçüleri tam olarak nedir

kzm_dnz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
34
54
23
Hocam bunun yanında boşluk alıyorum . 2 ye 3 . Burası bir tepenin zirvesi. Tepenin içi yeralti şehri. Birde geometrisi düzgün olmayinca boşluk tepenin içindeki galerileri gösterebilir diye düşündüm. 4-5 odası açılmış . Emin olamadım . İşaret olduguna dikkatimi çekti çokta temizlemedim sağolsun ustalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,320
10,122
118
alanı görmek lazım Üçgendir prizmavari.

Prizma üçgenler ibadethanelerle kutsiyetle alakalıdır. Eğer yeraltı şehri dedikleri olay ibadethane ile alakalı değil ise bu üçgene yakın dar bir noktadan girilen oda olmalıdır. Genel mahiyette üçgenlerden ya ayakta girilen yada dar kilitleme noktasından girilen odalara aittir.Bazen mezar odasıdır ki mezar odası üçgeni buna benzemez yanında mezara dair vurgular olur. Üçgenlerin odaları için pek uzağa açılınılmaz. 3-5-7-9-21 bu adımlar veya metrajlar değerlidir üçgen için .

kzm_dnz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
34
54
23
alanı görmek lazım Üçgendir prizmavari.

Prizma üçgenler ibadethanelerle kutsiyetle alakalıdır. Eğer yeraltı şehri dedikleri olay ibadethane ile alakalı değil ise bu üçgene yakın dar bir noktadan girilen oda olmalıdır. Genel mahiyette üçgenlerden ya ayakta girilen yada dar kilitleme noktasından girilen odalara aittir.Bazen mezar odasıdır ki mezar odası üçgeni buna benzemez yanında mezara dair vurgular olur. Üçgenlerin odaları için pek uzağa açılınılmaz. 3-5-7-9-21 bu adımlar veya metrajlar değerlidir üçgen için .
SAOL root ustam . Dediğinize yakın dar giriş oda var açılmış . Bu işaretin olduğu zirvenin yamacinda. Yuvarlak oymali . İki ana kayanın arsından üstten giriliyor. Bi dahakine çekip yollarım ustam.tekrar sagolun