Buda yılanmı.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Benziyor yılana ama doğal da olabilir. Daha net dğişik açılardan fotolar ve çeken kişinin el işçiliğine dair deliller bulması gerekir.

3370

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çeken kişi çoban,, araştırmaya değermi,, yeri biraz sarp arazi.. Sevdim bu yılan işini, hepsi yeraltı mezarımı, verir. Usta.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yok mezardan ziyade para ile alakadardır.Kilise veya aziz bölgesidir.Şelale veya kar suları doğal tahliye vadisidir.Yine kutsal sayılan mevkiye yakındır.Mezar son iş.

3370

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dehizin sonunda, malzememi dolu,, hep dediniz, güney in, bitimi batının başlangıcı,, karanlık yer,, müthiş. Ustam.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu yılan ise eğer bilmiyoruz bu taşa su çarpıyor mu kuru dere mi nasıl yerdir bilmiyoruz şuan.Güneyin bitimi batının başlangıcı bir zirve yapmış döneme ait.Bazen doğu olur. İşin yapıldığı dönem yönü belirler.

3370

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet tamda öyle,, bu insanlar çok zekiymiş, beş dakika güneş vuruyor, onuda, bir köşe taşı ile gizlemişler,, yılan olsa başka yerden giremez,, doğu, roma, batı, roma, geçişi mi ustam,,

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu Roma dönemine benzemektedir ama emin değilim yine izledim de.Daha emin olmak gerek birşeyler demek için.Bir zamanlar bir işaret attılar fotoda atanda akrabamdı. Net sarmal yapmış canavar gibi yılan .İlla gel gör dedi.Gittim baktım kum kaya kum taşlaşmış şekil çıkmış doğal .Ama fotoda baktığında dersin ki bunun üzerine mükemmel bir işçilik daha olamaz. Onun için gerçekten ıslatılıp sonra çekilmeli değişik açı yön .Pusula yönleri ve çevre eklenmeli biraz bilgi eklenmelidir.

3370

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam son video forumda görsel olur, ondan önceki büyük yılan, Göksu nehrinin kenarında yıkık bir köprüye yakın,, gidilecek bakılacak.. Ama emek verdiğim üç boğum yılan, gerçekten müthişti, kayayı geri düzeltmeye gücüm yetmedi.. O güzelliği görünce vazgeçemedim,, bu çizimi teyit edermisin, burası dehlizin girişi,,, vaktiniz var ise bir bakarmısınız,, ben eminim...

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ben bu yılanı pek okumadım senın konunda yada şuan aklıma gelmiyor.Yılanın eksik parçası mı var.Bu çizim yerine tam olarak yılanı çizebilsen.