Bunlar haçlılaramı ait acaba ne dersiniz....???????

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Çekmece gölüne gelip demirleyen haçlı gemisinin mallarımı var acaba buralarda;);););););)
Resimlerin hepsine bakın...

r.jpg

i.jpg
s.jpg

ö.jpg

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam burada 3-4 yıl önce bi ekip çalışıyordu hatta ekip başı arkeolog diye duymuştum mala cihaz felan kullanıyorlardı. Ben o sıralar öyle duymuştum sonrası ne oldu hiç bilgim yok

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Ustam burada 3-4 yıl önce bi ekip çalışıyordu hatta ekip başı arkeolog diye duymuştum mala cihaz felan kullanıyorlardı. Ben o sıralar öyle duymuştum sonrası ne oldu hiç bilgim yok
Bunlar hepsi güzergah üzerinde kalırlar. Doğrusu hiç yakınen görmedim. Akıbetleri nedir bir bilgim yok . Lakin bunlar büyük işler..

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bunlar hepsi güzergah üzerinde kalırlar. Doğrusu hiç yakınen görmedim. Akıbetleri nedir bir bilgim yok . Lakin bunlar büyük işler..
Ustam ozamanlar öyle duymuştum bende benim de araziyi görmüşlüğüm yok ama tapınakçılar gibi bir yapının da böyle birşey gerçekse burayı tedbirsiz ve takipsiz bırakması da mantık dışı olur buranın tapınakçılarla ilgisi vardır yoktur bilemem ama görseller gerçekten dikkat çekiçi güzel yurdumuzun her bi köşesi gizem konusu burayı bilen bi ustamız elbet vardır bizi bi aydınlatır sanırım.
Bugunler de sosyal medyadan manisa kazısı diye bi olay var onu takiplemeye çalışıyorum o mevzuda bi hayli ilginç

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Ustam ozamanlar öyle duymuştum bende benim de araziyi görmüşlüğüm yok ama tapınakçılar gibi bir yapının da böyle birşey gerçekse burayı tedbirsiz ve takipsiz bırakması da mantık dışı olur buranın tapınakçılarla ilgisi vardır yoktur bilemem ama görseller gerçekten dikkat çekiçi güzel yurdumuzun her bi köşesi gizem konusu burayı bilen bi ustamız elbet vardır bizi bi aydınlatır sanırım.
Bugunler de sosyal medyadan manisa kazısı diye bi olay var onu takiplemeye çalışıyorum o mevzuda bi hayli ilginç
Evet o konuyuda gördüm. Hakikaten oda ilginç. Yalnız bir hatırlatma yapmak isterim sevgili ustam
Ben takipsiz olduğunu düşünmüyorum. Çünki yakınında bayağı bir takipçi gurubu vardır

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet o konuyuda gördüm. Hakikaten oda ilginç. Yalnız bir hatırlatma yapmak isterim sevgili ustam
Ben takipsiz olduğunu düşünmüyorum. Çünki yakınında bayağı bir takipçi gurubu vardır
Muhtemelen vardır ustam belki buranın bu kadar ilgi çekmesini bile kendileri yapmış olabilir bazen en göz önünde ki yer en korunaklı yer olabiliyor birden çok ekibin ilgisini çekip böylede güvence altına almış olabilirler.manisa olayında herkes adama deli felan diyor bence adam harbi zeki adam öyle dedi böyle dedi sesini bi şekilde ulaştırmak istedigi yere ulaştırdı.
İmkan olsa gidip bu attıgınız görselleri yerinde görmek vardı kaya yapısını veya kayalarda işaret emare var mı gerçekten güzel olurdu