Bunu arşive neden almışım anlamadım

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustad sofra taşına benzemiyır gibi ama dikkatimi çeken taşın üç tarafından yön gösteren sanki uzun kaya uçları var ama en önemli sanki resme göre sağ taraftaki deliğin olduğu kısım kaynın yer değiştirmesi yüksek olasılık çünkü yerinde ağır bir kaya değil gibi düşmüş yeri değiştirşmiş gibi üstadım :)

MendereS

Admin
Administrator
yer değiştirmeyi bilmiyorumda öbür köşesine baksanızya, aslında diğer taraftan çekilmiş resim olsa daha anlaşılır olacak esas diğer taraf hoş duruyor. aslında o sivriyi 2 bacağının arasına alıp otursan koltuk gibi ama ortada bi sivri çıkacak. oturma işi gibi ama anlayamadım.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
yer değiştirmeyi bilmiyorumda öbür köşesine baksanızya, aslında diğer taraftan çekilmiş resim olsa daha anlaşılır olacak esas diğer taraf hoş duruyor. aslında o sivriyi 2 bacağının arasına alıp otursan koltuk gibi ama ortada bi sivri çıkacak. oturma işi gibi ama anlayamadım.
Ustam çok guzel bir kaplumbağa. Hatta deniz kaplumbasi .yalniz
Resimdeki işareti arşive almışım. bişey olmasa almazdım. sizce nedir neye benziyor sofra taşı olabilirmi ?

Ekli dosyayı görüntüle 1541
Ustam bana kalırsa çok güzel bir deniz kaplumbasi ve ilk defa üzerin de sunak, haç ve üstü traslanmis şekil de görüyorum . Çok güzel bir kasa bana kalırsa.
2019-02-28_00.11.14.jpg

Hediyesi duruyor .

Üst Alt