Buyrun gönül dünyasında, defineci yiğitler sofrasına

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Selâmünaleyküm kardeşlerim, ustalarım ve diger kardeşlerim buyrun, sizlerde gönül sarayinda yiğitler sofrasında yeriniz hazır bilin.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ağzının tadını biliyorsun ustam, gönlümüzde yeri olanlara kapımız ve soframız her zaman Açık bilinsin yeter, afiyet olsun, görüntüsü yetiyor insana değilmi.
2. resimdeki fasulyeyle salata pilav hepsine bedel. ayranda var oh. ben 2. resimdekini alayım. 2 parçada son resimdeki ekmekten olsun tamam. gerisi sizin olsun :)

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
eyvallah. zaten misafiri sevmeyen adamdan hayır gelmez. onların tabutunu taşıcak adam olmazda bakma Allah bi şekilde oraya 5-10 adam gönderiyor. ne olursa olsun Allah kimseyi açıkta bırakmıyor. çok şükür.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yani bu yemekler var ya can evimden vurdun beni şimdi ustam.Ya akşam akşam geldim baktım.İnşaAllah hep beraber bir gün böyle sofraya başarı sonrasında mutlulukla oturup paylaşarak yemeyi Allah nasip etsin inşaAllah.Rabbim kimseyi darda bırakmasın herkese bolluk bereket sağlık afiyet ve kamil iman nasip etsin.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Amin kardeşim benim, güzel dilek ve duaların hepimize olsun, neden olmasın, inşallah bir gün hep beraber gönülleri yakınlaştırma, dostlar sofrasini kurarız.
Yani bu yemekler var ya can evimden vurdun beni şimdi ustam.Ya akşam akşam geldim baktım.İnşaAllah hep beraber bir gün böyle sofraya başarı sonrasında mutlulukla oturup paylaşarak yemeyi Allah nasip etsin inşaAllah.Rabbim kimseyi darda bırakmasın herkese bolluk bereket sağlık afiyet ve kamil iman nasip etsin.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hamdolsun rabbimize, Hızır as I Hz. Musa ya misafir gönderen rabbim, bizlere de sizler gibi imanlı yigit cesur dostlar misafirler nasip etsin inşallah.
eyvallah. zaten misafiri sevmeyen adamdan hayır gelmez. onların tabutunu taşıcak adam olmazda bakma Allah bi şekilde oraya 5-10 adam gönderiyor. ne olursa olsun Allah kimseyi açıkta bırakmıyor. çok şükür.

Üst Alt