Cann arkadaşımıza hayırlı olsun

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Kendisinden bir açıklama bekleyelim gelmezse gerekeni yapalım benim için site nin konumu çok önemlidir ayrıca sohbette birisi zikrullah ile ilgili bir paylaşım yapmıştı..

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Cann ustam diğer ustalarimizinda aynı düşüncede olduğuna inanarak o mutluluğu sana bırakıyoruz, biz yuregimizden ve rabbimizden utana sıkıla yapamadık, biz gözümüzü kapattık, kalem senin elinde.
Kendisinden bir açıklama bekleyelim gelmezse gerekeni yapalım benim için site nin konumu çok önemlidir ayrıca sohbette birisi zikrullah ile ilgili bir paylaşım yapmıştı..

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
@Cann ustam diğer ustalarimizinda aynı düşüncede olduğuna inanarak o mutluluğu sana bırakıyoruz, biz yuregimizden ve rabbimizden utana sıkıla yapamadık, biz gözümüzü kapattık, kalem senin elinde.

Ustam benim için site nin yeri önemlidir burası diğer siteler gibi değil herkes her önüne geleni yazamaz hele ki yöneticileri alaya almak gibi bir durum oluşturamaz buna izin vermem kesinlikle burası bir bilim alanıdır kendine güvenen saygılı davranan her kese kapımız açık her zaman yardımcı da oluruz ama kurallara uyarak.. saygılar

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Ayazma ustam hemen bizi sattin ya, valla sakasiz biz seni ciddi ciddi kardeşimiz diye sevmisiz, öyle değilmi @R00T ustam, biz ne yaptık @Ayazma ustama gördün bak hele bak, @Cann ustami arkasına aldı bizi unuttu hemen,

Yokla dayı işimiz gırgır siz hep iyi adamlarsınız. Valla seviyom. sen bana bakma :)

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Siz değerli Arkadaşlar ön yargılı olmayalım ufak şeylere falan takılmayalım kendi işlerimize bakalım... Belki değerli kardeşimizin bir hastalığı olmuş bir işi olmuş ya olmazmı illaki bu sitede sürekli aktifmi kalacak öyle bir şey yok gelen bilgiyi okur hayatına devam eder... Bakın ben geçirdiğim araç kazasından 1, 5 ay yattım nefes almak büyük bir mucize ölebilirdimde.. Kimsenin ahını vebalini almayalım.. Günah.. kul ne yapmış Allahla kendi arasında bırakalım,

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Siz değerli Arkadaşlar ön yargılı olmayalım ufak şeylere falan takılmayalım kendi işlerimize bakalım... Belki değerli kardeşimizin bir hastalığı olmuş bir işi olmuş ya olmazmı illaki bu sitede sürekli aktifmi kalacak öyle bir şey yok gelen bilgiyi okur hayatına devam eder... Bakın ben geçirdiğim araç kazasından 1, 5 ay yattım nefes almak büyük bir mucize ölebilirdimde.. Kimsenin ahını vebalini almayalım.. Günah.. kul ne yapmış Allahla kendi arasında bırakalım,

Biz kötü bir şey demedik açıklama bekliyoruz bu da kötü bir söz demek değildir herhalde değil mi

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Biz kötü bir şey demedik açıklama bekliyoruz bu da kötü bir söz demek değildir herhalde değil mi
Ne açıklaması anlamadım?? , bir maddi alış verişmi oldu?
Ustalarım sizlerden ricam, birbirimize destek ve duacı olalım herkonuda, dünyadaki en kültürlü zeki insanları olan biz definecilerin birbirimize destek birbirimizi kazanmak varsa yanlış giden bir durum kendimiz düzeltelim yanlış bana ait veya değilse sorup özürdilemeyi ve teşekkür etmeyi bilmeli insan affedici olmalıyız... Onun veya senin veya başkasının hatası varsa ilkin ben özür dilerim ve özür dilemek bana düşsün ne gerekiyorsa açıklarım... Zaten bizlerin üzerindeki kanunlar hak yemeler ileri seviyede.. haa kendini ifade etmek bir şeyde açıklama yapmak bizim birliğimizi tecrübemizi bir üst seviyeye taşır..

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Ne açıklaması anlamadım?? , bir maddi alış verişmi oldu?
Ustalarım sizlerden ricam, birbirimize destek ve duacı olalım herkonuda, dünyadaki en kültürlü zeki insanları olan biz definecilerin birbirimize destek birbirimizi kazanmak varsa yanlış giden bir durum kendimiz düzeltelim yanlış bana ait veya değilse sorup özürdilemeyi ve teşekkür etmeyi bilmeli insan affedici olmalıyız... Onun veya senin veya başkasının hatası varsa ilkin ben özür dilerim ve özür dilemek bana düşsün ne gerekiyorsa açıklarım... Zaten bizlerin üzerindeki kanunlar hak yemeler ileri seviyede.. haa kendini ifade etmek bir şeyde açıklama yapmak bizim birliğimizi tecrübemizi bir üst seviyeye taşır..

Burası gırgır yeri değil özel bir site bir bilgi alanı buradaki ustalarımız mütevazi çabalarla insanlara yardımcı oluyoruz söylemek istediğim bu yani ciddi olalım birbirimize karşı saygılı olalım ve birlikte büyütelim alanı tabi ki birbirimize şakalar yapacağız tadında bırakarak ama her seferinde de gırgır olmaz ki dışardan içeriyi görenler yanlış anlar ciddiyet olmadığını düşünür...

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
@zaz12 zaz sanada HAYIRLI olsun sen hangi ara aldın yetkiyi :)
Bu mendo az kurnaz deyil
Taze kan bulmaya üstüne yok ama @zaz12 eskilerden ve form tecrubesi olan biri
Kısaca özetleyecek olursak isabetli bir vuruş daha HAYIRLI olsun tekrardan
Ustam teşekkürler, kendi çabamız da elimizden geleni yapıyoruz. Bunu gören Ustalarimiz Sağolsun bunu görmüş. Daha önce diğer site de yaptım moderatörlük.

Bu site hepsinden farklı. Çok değerli bir araştırmacı ve işaretten anlayan öğrenimi görmüş arkadaşlar da aramızda.o yüzden çok farklı.

Üst Alt