Çarık baston anahtar. ?

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Mesajlar
861
Beğeniler
2,910
Puanları
98
#2
dediğin işaretler burada varmı bilemedim. hem işaret doğru açıdan resimlendiği belli değil. en üstteki haç bir kolunda halka var. aslında böyle haçların halkalı kolu aşağı gelmesi lazım bu yukarıda.

evet çarık dediğin çarığa benziyor lakin resmi ters çevirdiğinde bu çarıklıktan çıkıyor. net resim talebinde bulanacağım ama olsa yüklerdin heralde. bilemedim. biraz sonra bidaha bakacağım baktıkça jetonlarımız düşermi bilmem.
 

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Mesajlar
861
Beğeniler
2,910
Puanları
98
#5
çok güzel çarık, çarıklı eşkiya geldi aklıma.

çözüme gelince: çarığın önünde tepe varsa iyidir. sivrisine doğru çık en tepe en zirveye çık. oralara bak. her çarık ayak iziyle aynı yorumlanabilir bunuda dikkate al tam karşısına bakmayı unutma. ayak çözümündeki yöntemlerin aynısını kullan. çökme yığma çakıl yığını taş öbeği gibi temel çözümlerin hepsini dikkate al.

baston işaretlerine net baston demek çok zor oluyor. volçan belgelerinde geçer buralarda mağara olabilir, kadın memesi olabilir yakınlarda yardımcı işaret varsa işaretler birbirine bağlantılı şekilde şifrelenmiş olabilir. bunun dışında bastonlarda uç yönüne doğru gidilir ve gideceğin mesafe baston uzunluğunda belirlenmiştir. genelde 1 cm si 70 cm olarak hesaplanır. bazı gönemlerde 72 cm bazılarında 68 cm bazılarında 78 cm lere kadar çıkar. bu ölçü sabit değildir.
 

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Mesajlar
2,704
Beğeniler
4,146
Puanları
118
#6
Bu çarık ile bastonun arazisi nasıl bir mevki acaba can ustam.Kuru dere mi bayır mı?
 
Üst Alt