ÇATAL HAC CİVCİV ODA

sulucas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Mar 2020
7
1
6
Yorumlarınızı bekliyorum üstadlar

Ekli dosyalar

• 4.3 MB Görüntüleme: 71
  • 4.6 MB Görüntüleme: 62
  • 4.4 MB Görüntüleme: 65
  • 4.2 MB Görüntüleme: 61

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Yorumlarınızı bekliyorum üstadlar
Selamün aleyküm usta.Tek kayanın iki yüzündeki işaretlermi?Yani oradaki kayanın bir yüzünde haç diğer yüzünde başka bir işaret var.Doğrumudur?Bu kayanın kapalı bir alandan çıkması gerekir.Eğer öyleyse ilk bulunduğu zamandaki duruş şekli önemli bir detay.Bölgedeki kilise hakkında bilginiz varmı?Kutsal bir alanda bulunuyorsunuz.İnançlara göre bir vurguda bulunulmuş.Burası yüksek bir tepe,civara hakim bir tepemi?Selamlar.

sulucas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Mar 2020
7
1
6
Selamün aleyküm usta.Tek kayanın iki yüzündeki işaretlermi?Yani oradaki kayanın bir yüzünde haç diğer yüzünde başka bir işaret var.Doğrumudur?Bu kayanın kapalı bir alandan çıkması gerekir.Eğer öyleyse ilk bulunduğu zamandaki duruş şekli önemli bir detay.Bölgedeki kilise hakkında bilginiz varmı?Kutsal bir alanda bulunuyorsunuz.İnançlara göre bir vurguda bulunulmuş.Burası yüksek bir tepe,civara hakim bir tepemi?Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Benim yazdıklarıma cevabınız olacakmı?Mesajımdan alıntı yaparakmı cevap veriyorsunuz?Alan hakkında bilgi vermeniz gerekir.Selamlar.

sulucas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Mar 2020
7
1
6
üstad düz bir tarla etrafında ne bir ağaç ne bir kaya ne bir dere sadece 250metre ilerisinde bir yatır gibi birşey var onun haricinde hicbir başka ibare yok.bunu tarla sürerken buldum. on tarafında hac civciv arkasında oda gibi çift hac gibi ne yorumlarsan ondan.diceksinki başka yerden gelmiştir.gelme şansı yok.ilerleyen zamanda da taşın 2 metre altında bir taş daha ama o düz sıradan uzun bi mezar ayak tasi gibi düşün öle bi taş çıktı.

sulucas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Mar 2020
7
1
6
BU arda hac kabartma şeklinde arka tarafda öyle.resimdd bazen cukur gibi gorunuyor resimleri cevirirsen gerçek şeklini görürsün

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
250metre ilerisinde bir yatır gibi birşey var onun haricinde hicbir başka ibare yok.
Bu tarlanın bulunduğu alanın yüksekliği nedir?Kutsal sayılana vurgu yapıldığını yazmışdım.Kilise varmı civarda onuda araştır derim.O yatıra dikkat.Alanın detay fotolarını çekmelisin ve konuya eklemelisiniz.Selamlar.

sulucas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Mar 2020
7
1
6
Bu tarlanın bulunduğu alanın yüksekliği nedir?Kutsal sayılana vurgu yapıldığını yazmışdım.Kilise varmı civarda onuda araştır derim.O yatıra dikkat.Alanın detay fotolarını çekmelisin ve konuya eklemelisiniz.Selamlar.
bilinen hiçbirşey yok yani kilise.yuksek degil düz ova.

Ekli dosyalar