Cevabına ihtiyacım var?

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Ustalarim geçen gün bir yere gittim buyuk bir taşta kanal ve kanalin sağ 1 metresinde sağina düşüyor irili ufakli toprakta taşlar var ve alet ottu mineral ayarini yaptim ve biraz tasi temizledim yaklasik 1 metrelik tas cikinca biraktim alta inemedim tasi kaldiracak bir aletimde yoktu toprakla tas birlesince mumkun olmadi zorlandim sormak istedigim kanal in sağ tarafinda hiç birşeyler daha önce gördünüzmü saģ yada sol kanalin alti ustu dibi degil kanalli tasin 1 metre asagisinda ve sağinda

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
kanal in sağ tarafinda hiç birşeyler daha önce gördünüzmü saģ yada sol kanalin alti ustu dibi degil kanalli tasin 1 metre asagisinda ve sağinda
Selamün aleyküm.Bizim işte yok diye bir kelime yok.Bu işte herşey mümkün olmaz demem çünkü olur.Benim burda size bir sorum olacak.Bu gördüğünüz işaretler sizden foto karşılığı paramı istiyorlar?Yani neden bu anlattıklarınızın fotosu yok?Bu şekilde yapılacak yorumlar havada kalır.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Selam.. sunset ustam hani derler ya 'lafı ağzımdan aldın ' aynen öyle bir durum...üzülür diye yazmamıştım.. güzel anlatmışsın.. söke dostumuz da gereğini yapar..
Eyvallah ustam.Niyetimiz kimsenin gönlünü kırmak değil.Sadece bir sonuç almak istiyorsa gerekli malzemeyi ortaya koymalı diye düşünüyorum.Ustamızda inşallah gerekli malzemeyi bizlere verirde,bizlerde elimizden geleni yaparız.Bizim işler anlatım üzerine çözülecek işler değil.Ya arazide olacaksın yada arazinin fotoları ile orayı yaşayacaksın.Selamlar.