Cin çarpması

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Define ararken cin çarpıyormuş. güya o define cininmiş, cinde kimse benim paramı alamaz diye defineciyi çarpıyormuş. Sonrada defineci hoca hoca gezip çarpmanın etkisinden kurtulmaya çalışıyormuş.

Bu ne la, aynı tas aynı hamam. Ben defineci olsaydım şimdiye kadar cin çarpmasını öğrenmiştim. Ben bunu araştırıyorum. Yokmu öyle cin nasıl çarpılır yazısı. Yoksa biz yazalım. Olum belki tutar la televizyona çıkarız. Herkes peşimizden koşar adam başı bin TL amma olur haaa.

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Manşete baksana.

Buda oldu, Define avcıları cinleri çarptı

Define avcıları geliştirdikleri yöntemle önce cinleri çarpıyor sonra defineleri alıyor. :D

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam sen yakında godaman olursun hani o asortik dediklerinden, merak etme Defineden değil, bu araştırma Sevdası varken sende, sen insan cinler den kork gardaş, birde hayran kaldım sendeki bu rahatlığa, diyorsun lokma piş ağzıma düş, tövbe tövbe senden zaten defineci olmaz, @Mal bulanındır cigerim olsa sana sarı kart gosterirdi kesin.
Define ararken cin çarpıyormuş. güya o define cininmiş, cinde kimse benim paramı alamaz diye defineciyi çarpıyormuş. Sonrada defineci hoca hoca gezip çarpmanın etkisinden kurtulmaya çalışıyormuş.

Bu ne la, aynı tas aynı hamam. Ben defineci olsaydım şimdiye kadar cin çarpmasını öğrenmiştim. Ben bunu araştırıyorum. Yokmu öyle cin nasıl çarpılır yazısı. Yoksa biz yazalım. Olum belki tutar la televizyona çıkarız. Herkes peşimizden koşar adam başı bin TL amma olur haaa.

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı

——
Kardeş yaradılış geregi insanoğlu ve cinleri ayıran özellik cinler ateşsiz suman insanoğlu toprakdan sonra allah vetakbel hazretleri bir cinni merteb giydirip çamurdan yarattığına üfler vesselam gözel gardaşım sorsan elhamdürillah müslümanım dersin sen insan oğluda cinlerinde ortak noktası nedir bilirmisin sanmam ! Cinlerinde insanlar gibi doğa üstü yetenekleri kullanmayı bilenler kandırır bu bir insana bir paraya bir eve sen diyeceksin ki bu neden cin orayı sahiplensin yemez içmez oturmaz kalkmaz gözel gardaşım sen nasıl yer içersen cinler ifritler aynı şekilde yer içer, sen ayetler ve hadislerde yüce allah yaratmıştır kesin nettir yazıyor ve diğer alemle bu alem arasında geçişleri ve gezmeleri yasaklanmıştır medineyi münevverede yapılan anlaşmadır bu ama sonra yüce allah onları bize imtihan kılarak belli bir vakte ladar şeytan ifrit ve cinleri insanlar gibi yaptıklarından sorumlu olacağı o koyamet gününe kadar süre vermiştir. Cinleri kandırmak sözüm ona zor durumda kalmış birini çok vaad ile para mal mülk şan şöhret ile nasıl kandırıyorsa cinler ve diğerlerini büyü sihir vsvs ritüeller ile rahat kandırısın bak gözel gardaşım bilmiyorsan özellikle bu konuları anlamadığın kesin üzerine düşme alay etme yaptığın onları küçük görmek yapma gün başına gelir agır bir imtihandan geçersin yüce allah tarafından inanmıyorsan bile alay etme adlarını anma derler atalarımız dedelerimiz ben çok gördüm başımdan da geçti insanın hayatını cehenneme çevirmek onlar için kolay unutma sen definenle ilgili yorumunu yap telkinini dile getir çözüm üret bu aleme fazla takılma çok görmek istiyorsan seni misafir etmek istiyorum ? Ne dersin tüm masrafın bana bir kaç günde sana neyin nasıl olduğunu görsel şölenle göstereceğim ! Adli dengeni yitirmez isen :) ciddiyim o alemden kimseyle alay etme sana ifrit cin bişeyi sahiplenmez dediğinin sahiplendiği şeyi kendi canı pahasına nasıl korudugunu ispatlarım :) birazda yürek ister bu ritüel ??????????

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bak işte 2010 yazmış, bu yazışma gelişirse bizimde dediğimiz olur. elbet bu işi de yapabilecek biri vardır siz yinede beni beğenmeyin. Beğenmesseniz beğenmeyin. IMF den borç alan ülke sonra borç vermeye başlamış. Bu oluyoda cinlere çarpılan defineciler cinleri çarpmaya başladı neden olmasın.

Düşünsene çarpılan cinler başka bir define avcısına gidiyor beni oku sana define yeri göstereyim. :D

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam ya o gelen cinlerde insanlar gibi kandırıkçı ise, ya o cinlerde bunlar benim derse, ya onlarda paylaşmayı bilmiyor, açgözlülüge alışkın ise, ustam ne bu zamanın insanları güvenli, nede bu huyumuzu kapan cinleri, her adımda besmele çekiyorum, Allah cc hepimizi yalan yanlış kötülük ve kötülüklerden korusun ustam.
Bak işte 2010 yazmış, bu yazışma gelişirse bizimde dediğimiz olur. elbet bu işi de yapabilecek biri vardır siz yinede beni beğenmeyin. Beğenmesseniz beğenmeyin. IMF den borç alan ülke sonra borç vermeye başlamış. Bu oluyoda cinlere çarpılan defineciler cinleri çarpmaya başladı neden olmasın.

Düşünsene çarpılan cinler başka bir define avcısına gidiyor beni oku sana define yeri göstereyim. :D

Son düzenleme:

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ağzınıdan allah c.c ismi hiç düşmüyo korusun diyorunuz hala alay ediyorsunuz önce bunu idrak edip çözmeniz lazım sizin define işi işaretleri şu bu bence boş konuşuyosunuz gözel gardaşlarım idrak etmek bam başka birşey :):):):):) bence sizlerin define için üyelere verdiğiniz her açıklamayı dinlememek gerek gelmişten geçmişe yani kendinizin bizzat yaptıgını sanmıyorum bu işleri kulaktan dolma anlatılan ve dinlenen bilgileri anlatıyorsunuz hadi siz kendi çapınızda eğlenin ama unutmayın bir gün olurda başınıza böyle birşey gelirse allah yardımcınız ola :):):):) ben burdayım dinlerim her zaman

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim kimsenin kimse ile dalga geçtiği yok, bir bildiğim varlığı birliği tek, gücü kuvveti sonsuz olan malikülmülk ALLAH cc dur, yarattığı hangi canlı güvenli, bilmezmisin duaların gücünü, ne insan ne cin ne şeytan dayanır duaların önünde, güzel kardeşim ne üstünlüğümüz varki başkasını küçümseyelim, güzel kardeşim belki bilgimiz eksik cahiliz, bildiklerini anlatki öğrenelim, Allah cc razı olsun kardeşimden.
Ağzınıdan allah c.c ismi hiç düşmüyo korusun diyorunuz hala alay ediyorsunuz önce bunu idrak edip çözmeniz lazım sizin define işi işaretleri şu bu bence boş konuşuyosunuz gözel gardaşlarım idrak etmek bam başka birşey :):):):):) bence sizlerin define için üyelere verdiğiniz her açıklamayı dinlememek gerek gelmişten geçmişe yani kendinizin bizzat yaptıgını sanmıyorum bu işleri kulaktan dolma anlatılan ve dinlenen bilgileri anlatıyorsunuz hadi siz kendi çapınızda eğlenin ama unutmayın bir gün olurda başınıza böyle birşey gelirse allah yardımcınız ola :):):):) ben burdayım dinlerim her zaman

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yok ustad sorun yok cahiliye döneminki putlara tapan ilahları kendilerinin yaptıkları cisimlere tapmaları gibi yaradının varlığını bilmeyen kimseler gibi sohbete bakınca o insanlara peygamber efendimiz sav gelene kadar kitab inene kadar bilmemiş olmaları normal görünüyor ama çok şükür şu yy dayız herşeyden bi haber her evde kuran olması her cuma camiye gidip vaaz dinlemeleri eger gidiyolarsa ! Kendi aleyhlerine tartışma konusu yapmayacağım bunu ama yazık onların varlığını inkar etmek yaptıklarını yapamaz etmez demeleri imanlarını gözden geçirmesi gerek ustad sözde değil iman özde iman olmalı ... selametle

Turan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
men cinlerin olmasina ve define uzerinde olmasina inaniram,, menden boyukler bunun deffelerle gormushler, bir sheyiki ozun gormemisen ,, o demek deyilki o yoxdur,,,,

R00T

ProfessionaL
Administrator
Görmediğin şey yok değildir.Allahı yada melekleri görmüyoruz Ruhumuzuda görmüyoruz yok anlamına gelmez.

Turan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
beli qardashim.. menden evvel bu ishlerle meshqul olan 50-73 yash arasi adamlarin gorduklerini eshiderken... adamin butun ruhu oynayir)))

Üst Alt