Cin çeşitleri

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
436
68
Arkadaşlar birinci sorum 151 çeşit cin ırkı varmış define cinleri başkaymış bunlar doğrumu.

İkinc soru şimdi ben cin çağırsam hangi ırkı çağıracağım yanlış cin çağırıpta papazı bulmayalım diye soruyom.

biz para yeri göstersin diye çağırıpta o bize başka bişey göstermesin :oops:

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
162
38
Arkadaşlar birinci sorum 151 çeşit cin ırkı varmış define cinleri başkaymış bunlar doğrumu.

İkinc soru şimdi ben cin çağırsam hangi ırkı çağıracağım yanlış cin çağırıpta papazı bulmayalım diye soruyom.

biz para yeri göstersin diye çağırıpta o bize başka bişey göstermesin :oops:
Bulaşmamak en iyisi.Hayatın keyfini çıkar.:):):)o_Oo_Oo_O

Kurtaga

Moderatör
Moderatör
25 Eki 2019
1,694
2,431
118
Selam ayazma ustam... Bu konularda yazmak istemiyorum ama gaybe taş atar gibi bu konularda ileri geri fikir beyan etmek hiç doğru değil... hele bu konu üzerinden define bulunacağını aklınızdan çıkarın... kim söylüyorsa yalan söylüyordur... Allah kitabı mubinde ' bilmediğin şeyin ardına düşme... ' diyor isra suresinde ...daha ne demek lâzım... cin mevzu dipsiz bir kuyudur... yazık olur..

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
436
68
Tamam bulaşma da nereyi ellicel olsan ille cin konusu önümüze çıkıyor.

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
436
68
Kurt usta bu dipsiz kuyudan beni kurtardığın için teşekkür ederim. Sitede okadar cin konuşuldu nerdeyse kafayı sıyıracaktık.

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
162
38
Kurt usta bu dipsiz kuyudan beni kurtardığın için teşekkür ederim. Sitede okadar cin konuşuldu nerdeyse kafayı sıyıracaktık.
Biz Allahın yeryüzü halifesiyiz.Allahtan istemek gerekiyor.Tabi nasıl istemeyi bilmek te ilim ile olan bir durum en önemlisi itikad , teslimiyet ve sabr.Daha sonra bakmışsın tüm hazineler önüne serilmiş.Nasibimiz kadar alırız.Neyi Nerede ne için vesile edecek olan Allah.Bizim işimiz cin ile değil Allah ile.Bu sitede bu cin mevzuları sadece amacına uygun açılmış olan tılsım konusu dışına çıkmamalı çıkartanlar banned ile yok edilmeli.;)o_O

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ocak 2019
344
762
98
MEZOPOTAMYA
Biz Allahın yeryüzü halifesiyiz.Allahtan istemek gerekiyor.Tabi nasıl istemeyi bilmek te ilim ile olan bir durum en önemlisi itikad , teslimiyet ve sabr.Daha sonra bakmışsın tüm hazineler önüne serilmiş.Nasibimiz kadar alırız.Neyi Nerede ne için vesile edecek olan Allah.Bizim işimiz cin ile değil Allah ile.Bu sitede bu cin mevzuları sadece amacına uygun açılmış olan tılsım konusu dışına çıkmamalı çıkartanlar banned ile yok edilmeli.;)o_O
bencede:p:p

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
436
68
Geçen cin konusunda cangaba koptu millet birbirine girişti ben hiç karışmadim hep tüğ düm ertesi gün baktım millet cin konusuna ellerine sağlık çok güzelmiş bayıldım ula ne oluyor dedim. 1 günde insan bu kadar değişir mi.

Şimdi ben bu soruyu sordum hem soru hemde milleti bi test edeyim bakalım dövüş modundamı ellerine sağlık modundamı.
İyi gördüm sıkıntı yok.

kurt usta sende bu işleri boş bırakma sonra zıvanadan çıkıyor.

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
162
38
Geçen cin konusunda cangaba koptu millet birbirine girişti ben hiç karışmadim hep tüğ düm ertesi gün baktım millet cin konusuna ellerine sağlık çok güzelmiş bayıldım ula ne oluyor dedim. 1 günde insan bu kadar değişir mi.

Şimdi ben bu soruyu sordum hem soru hemde milleti bi test edeyim bakalım dövüş modundamı ellerine sağlık modundamı.
İyi gördüm sıkıntı yok.

Bizde burdayız gördüğümüz zaman tepesine çökeriz.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Süper Moderatör
10 Mar 2019
1,356
2,777
118
Selamün aleyküm ustalar.Edebiyle,şerefiyle,insanlığı ile iyi niyeti ile gelenlere kapımız sonuna kadar açık.Ancak bunların dışında art niyetle gelenler gerekli olan tepkiyi görür.Yani diyorumki,misafir umduğunu değil bulduğunu yer.Hepinize iyi forumlar dilerim.Selamlar.

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
162
38
Selamün aleyküm ustalar.Edebiyle,şerefiyle,insanlığı ile iyi niyeti ile gelenlere kapımız sonuna kadar açık.Ancak bunların dışında art niyetle gelenler gerekli olan tepkiyi görür.Yani diyorumki,misafir umduğunu değil bulduğunu yer.Hepinize iyi forumlar dilerim.Selamlar.
Yok edelim sunset

PiSaGoR

Emektar
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
233
670
98
Istanbul

İyi gördüm sıkıntı yok.

ayazma sana Cin alacam...!
Küçük boynuzlu kırmızı tenli
Uzun saçlı ...
Bak cin lerde en güzelleri saçları düz olanlar
Bayan cin lerde ise en güzeli saçı en cok uzun olanlardır

Bu konuyu kapatın bu konu hassas bir konu ...!

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
162
38
ayazma sana Cin alacam...!
Küçük boynuzlu kırmızı tenli
Uzun saçlı ...
Bak cin lerde en güzelleri saçları düz olanlar
Bayan cin lerde ise en güzeli saçı en cok uzun olanlardır

Bu konuyu kapatın bu konu hassas bir konu ...!
Olan demliğe oldu :D:D:Do_Oo_Oo_O @Ayazma Açma böyle şeyler. @Deli firat üstada malzeme çıkıyor sonra.