Cinlerin yapıları,

gülbahçeli

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[U]Harputlu[/U] eline sağlık akşam hepsini okudum kayıt olmak istedim fakat akşam kayıt ol bölümü çalışmıyordu yeni üye oldum yönetimede duyurulur bazı saatlerde kaydol yerine basınca işlem olmuyor yani kayıt yapılmıyor benim başıma geldi akşam bilgilerinize selametle

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Allah cc razı olsun sizlerden ustalarim, inşallah bilgi konusunda en iyi site olmak için kosturuyoruz.
[U]Harputlu[/U] eline sağlık akşam hepsini okudum kayıt olmak istedim fakat akşam kayıt ol bölümü çalışmıyordu yeni üye oldum yönetimede duyurulur bazı saatlerde kaydol yerine basınca işlem olmuyor yani kayıt yapılmıyor benim başıma geldi akşam bilgilerinize selametle
Güzel ve akıcı emeğine sağlık
Baştan sona sabırla okudum
Yüreğine emeğine sağlık herkesin okumasını tavsiye ederim

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
151 çeşit cin türü varmış. öyle derler gördümde yazıyorum değil. bizi ilgilendirenler define cinleri. yani cüce cin.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu cüceler başa bela.Şunu merak ediyorum. Volçan vovyoda der ki felan yere girer isen arabın topuzunu yersin.
Ben çok net kanallardan bilgi edindim.Sağlam hakiki alimlerden.
Sordum arabın topuzu arap nedir bu iş içersinde.Bana dediler ki ; Bu tuzak , ölüm tuzağı değildir. Direk Cin komutanlarından bir ifrit arap diye sıfatlandırılır.Özellikle okuyan kişiye musallat olur.Onu gördüğünde kaç ve gel çözümünü öğren 40 günlük aşamalı uygulama sonrasında alanı terk edermiş.Çözüm aşamalarını ben bilmiyorum.

Üst Alt