Civcivli tavuk define avcıları

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Vay Vay Vayy menderes ustammmm.Helal olsun nadirattan olan işaretlerden.Uykum vardı az önce hemde çok uykum vardı şimdi tabiri caiz ise cin gibiyim . Uyku felan kalmadı.Yakalım bir sigara.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
daha önce görmediğiniz bir civcivli tavuk daha. dikkat edin tavuğun sırtındaki civcivin üzerinde haç var. haçta bizans haçı. haçın kollarına bak hangisi uzunsa o taraf makuldur.

Ekli dosyayı görüntüle 1143
Bunun kuzeybatısında bir kız sağ elinde bir tutam ot tek öküze uzatır halde olmalı.Mesafesi 51 adım civarı olmalı.Orta yerinde bir kayada 9 bakla zincir olmalı.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
önünde vezir tepe olacak. geldiğin yere bak harami dere arkanda kaldı. harami dereye git bu dere ikiye ayrılacak sen sağdan devam et. buna şeytan dere derler bu deredeki sofra kayayı bul. bir çok hakikat bu kayaya yakındır.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Bu ünlü eşkiyaların olmaz ise olmazıdır.Ermelilerde hristiyan aleminden anadolu halkıda baya kullanmıştır.Göç ve kaçış dönemi işaretleri olarakda karşımıza çıkabilir.
Ben burada çok farklı bir çözüm tekniğinden bahsedeceğim @MendereS ustamın affına sığınarak.Tavuklu civciv dediğinde patika yolu ve genelde kurudereyi bil demektir.Kuru dere ortasında kayada 1 tavuk önde ardında büyükten küçüğe doğru 3 adet civciv sıralı ise ve son civcivkayanın dönüş yapan kısmında ise durup baktığında kuru derede karşı blok kayaların dibinde sıralı vurulmuş taşları takiben mahzen oda ararsın.Burada ki okun ölçün tavuktan en küçük civciğe doğru olan büyükten küçüğe yönüdür.Doğru Yön budur.Yani tavuk ve küçük civciv en arkadaki doğal oktur. Gagası ise biraz uzun ve çengel halinde ise.Tavuk ve son civciv uzunluk mesafesi çengel gaga ise mahzenin derinliğini verir.
Benden sana gelsin Dayi Siteye Özel

Ekli dosyalar

Demirdağınkurdu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
daha önce görmediğiniz bir civcivli tavuk daha. dikkat edin tavuğun sırtındaki civcivin üzerinde haç var. haçta bizans haçı. haçın kollarına bak hangisi uzunsa o taraf makuldur.

Ekli dosyayı görüntüle 1143
Van Bitlis arası bir yerde... Nasiplisini buldu hatta kaçkar TV nin yayınladığı define programındada işaret sahibi yani gören, paylaşmıştı... Nasip diyelim başka bir şey değil

poyraz1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende var tavuk civcivisareti orjınal ama camur yagmur oldugu için gidemedim yazı bekliyorum inş zaman soygununa ugramamıstır

Üst Alt