Çizgili V işareti

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Burada V açık uç bizim için önem arz ediyor. Neden derseniz Ok kapalı ağzın önü kesilmiş. Önü kesik yönde bir işde olabilir.Bu tür durumlarda ben dağıtılmış olandan şüphe ederim.
Güneybatı istikametini görmek isterdim.Verebileceği mekan ya kapalı mağara yada mahzen benzeri yerdir.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam fatih ustam..çizginin net ölçüsü üçgenin kenar ölçülerini vermeniz mümkün mü..ayrıca işarete sırtımızı verdiğimizde 18 adım ve 180 adımda neler var merak ederiz..
Ben konuyu değerli ustama bırakdım.Dediğim gibi konuya ara sıra uğrayacağım.Kolay gelsin ustam.Selamlar.

fatih simsek

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tm olarak bilmiyorum ama 7 santim bunun olduğu yerde bizim ev var öyle dikkat çekici bisey yok
Selam fatih ustam..çizginin net ölçüsü üçgenin kenar ölçülerini vermeniz mümkün mü..ayrıca işarete sırtımızı verdiğimizde 18 adım ve 180 adımda neler var merak ederiz..
cizgi en fazla 10 santim ucgen ise uzun tarafı 7 santim kısa olan 5 santim
Ustam konuyu açtık ancak fatih simsek usta ortalıkta yok.İstermisin konu bize kalsın:D.Selamlar.
yok burdayim
Ustam konuyu açtık ancak fatih simsek usta ortalıkta yok.İstermisin konu bize kalsın:D.Selamlar.
bu işaretin olduğu yer eskiden ermeniler varmış daha öncesi romae
Ayrıca buraya yakın mabed yeri var mıdır.. .