Covid 19 Hakkında

eski

Moderatör
Moderatör
açıklanmış 2 çeşit virüs mevcut. zarflı v,rüs zarfsız virüs. buda zarflı virüslerden . zarflı virüs dezenfektanları nın hepsi öldürebiliyor. fakat bir çoğu toksit içerikli. hastanelerin çoğunda temizlikte formaldehit içeriklileri kullanıyorlar süre olarak çok etkili fakat kanserojen. 100 yıldır virüsleri Rna virüsleri öldürebilecek birçok çalışmalar yapılmış, zarfsızlarda bir çoğuna çözüm bulmuşlar, zarflı virüslerde çok azını kontrol altına alabilmişler. Virüslerle ilgili ( viral ) çalışmalar hep az da kalmış. nedense hep bakterilerin üzerine çalışmışlar. bakterileri komple kontrol altına almışlar. Virüslerle yeterli uğraşmamışlar.
2009- 2011 yıllarında yine çinde viral ( virüs ) mücadelede zorlanmışlar. Viral hastalıkların en büyük kayıtları yıllardır çinin Wuhan bölgesi hastanelerinde olmuş.
Zıkkım yesinler , yıllardır birçok viral hastalıklar buradan üremiş, devlette nedense bu pisliklere dur dememiş.

eski

Moderatör
Moderatör
Bunlar güzel günlerimiz.
Afrika açlıktan kırılırken dünya neredeydi,
ortadoğuda savaşta bir çocuk , yaşlı adama yiyecek varmı diye soruyor oda bendede yok 2 gündür birşey yemedim diyordu dünya neredeydi.
fak bir kız çocuüu annesine anne cennete gidelim orada yiyecek var derken dünya neredeydi.
Ufak bir kız çocuğu kan revan içinde sizi Sizi Allah a şikayet edecem diyordu..
vs.
Bunlar güzel günlerimiz.

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
Videoda ki anlatım izmiri ve halkı tahrik içeriği var olduğundan kaldırdım.Böyle şeyler böylesi zamanlar da tahrik ve sivri uçlardır .Olmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çin vaka ve ölümleri örtbas ettiği iddiası var. o kadar kalabalık bir ülke yani. ya aşısı var yada örtbas var.
oradaki kalabalıkta biri çocuğunu kaybetse onu bulmaktansa yenisini yapmaları daha kolay yani
iş içinde iş var ama dur bakalım

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
misirda 1 abd li öldü abd misira cökecekti.hergun binlerce musluman öluyor muslumanlar ne yapiyor.mescidi aksamizi elimizden almaya calisanlarin kucaginda oturursa allah da mescidi haramdan kovmazmi.sahi muslumanlari allah evinden neden kovdu?..

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
misirda 1 abd li öldü abd misira cökecekti.hergun binlerce musluman öluyor muslumanlar ne yapiyor.mescidi aksamizi elimizden almaya calisanlarin kucaginda oturursa allah da mescidi haramdan kovmazmi.sahi muslumanlari allah evinden neden kovdu?..
el birliği ile başımıza çorap örüyorlar. bilirsin sırtlan sürüsünün eline aslan düşse ne olur