Covid 19

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tek bir tane Türk Doktor çıkıpta, Convit 19 un bir Biyolojk silah oldugunu söyleyemiyor.
Avusturalya yangını
Develerin imhası
Tsunamiler
Debremler
Salgın virüsler
Sayamadıgım daha bir çok şey, Dünyayayı yöneten paranın Sahibi Şeytanın, Sahte İsayı Sahte Mesih i dünyaya getirip insanlara kabul ettirme
politikasından başka bir şey degildir.
Tek Dünya Tek Yönetim amaç budur!

Yakında Çekirge ve Karınca istilalarını konuşacagız Neden ? Çünkü 5G ye uyumlu antenli hayvanlar ver frekansı istegin yere gönder. Türkiye 5G ye geçmemelidir bu bir sondur.İnsan 20 ila 20000 khz frekans aralıgını duyup işitebilirken geriye kalanı olagan dışı sanıyor. Dün H A R P teknolojisi kullanıldı bu gün yapay virüsler yarın yapay zeka kullanılacak.

Eyyy Aptal Müslüman bu Allahtan gelen degil. Bu Şeytantan gelendir Bu bir Fitnedir. Bu gün olanları idrak edemezsen yarın halin yamandır.
Çünkü her geleni Allahtan sanacaksın yarın. Bu günkü Şeytanın Sadece bir smulasyonudur, denemesidir, Yarın bir çag kapatıp yeni bir çag açacakken Sen bu oyunda bu kafayla gidersen yoksun Müslüman. Seni Allah Degil, Şeytan Helâk edecek Müslüman olmanın ne demek oldugunun farkına biraz daha varmazsan. Yat kalk 5 vakit namaz degildir sadece mesele, kurulan oyunları görmeyen sadece kendine Müslümandır zaten.

Öyle ya İdlipte 40 a yakın vurulan Askerin Şehidin katili Rusyadır diyemezken, bunları kim konuşacak.

Olmayan Uzaylılarla Savaşacagız Daha !!! Mübarek $$$

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sedagor ustam kitabın ortasından konuşmuşsun yine.
Bugün babamla yaşadığım ve hayatımın en zor anı olan 1 saatlik zaman dilimini anlatmak isterim.
Ben 33 yaşında 3 çocuk babasıyım ve babamda 63 yaşında en küçük çocugum(4 yaşında) oğlum acayip dedesine düşkündür dedesi de ona babam emekli olduğu için vakitlerini genellikle bizim ufaklıkla mescid de camide geçirirler....evlerimizin arası 2 sokak mesafesi babam torununu neredeyse 4 gündür felan görmüyordu adam özlemiş sabah saatlerinde bize geldi tabi benim ufaklık dedesini görünce sevinçten havalara uçtu dedesini öpmek istedi dedesi de onu... Babam sesi titreyerek öpmek yok dedi 63 yaşında ki koskocaman çınar yutkunarak konuşuyordu bu havada oğlum dedesine dede ben hazırlanıyorum camiye gidelim dedi ve işte o an babam Bi çocuk gibi ağlamaya başladı ve zar zor camiler şuan kapalı dedi... Bu dakikalar hayatımda geçirdiğim en zor anlardı aslında babamla hiç anlaşamam sürekli tartışma ve kavgalarımız olur ama o an herşey anlamını yitirmişti babamı öyle görmek.. İçimde tarifi anlamsız bir acıya neden oldu belki şuan binlerce insan kendi hanelerinin içinde bunun gibi ne zor anlar yaşıyorlar...
Hüda şu mübarek gecenin hürmetine devletimizi milletimizi aydınlığa çıkarsın

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Tek bir tane Türk doktor çıkıpta bu biyolejik silahtır saldırıdır demedi....
Doğru...Lakin...
Bir çinli doktor çıkıpta bu biyolejik silah demedi...
Bir italyan Alman ingiliz doktor da çıkıp bu biyolejik silah yada saldiri demedi...Halbuki bu milletlerden çok ölü var...
Bu işler böýle olmaz...Her devletin bilim adamlari ve istihbarati olayi araştirir rapor eder...Kendince önlemler alır...karşi tarafin amacini ve gayesini bilir...
bu biyolejik silahi yapanda onlarin bildigini bilir..
Yani onlar birbirlerini bilir...
Ama bunlar avam tabakasiyla paylasilmaz...
Paylassada avam tabakasi anlamaz...
anlamasi icin ne derin bilgisi vardir...nede zekasi vardir...taşlari tweter instegram sloganik partizan izmlerle birbirine karıstirir...
adi ustunde avamdir...
devletler boyle aciktan savasmaz...sen 40 ölü görürsün arkasinda 40 bin kisiyi kurtarmissindir..yada arkasinda ve geleceginde bir devler millet istikbal kurtarmissindir...avam bilmez...

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şeytanın Sözcüsü Baba Vanganın sözde Kıyamet Kehanetleri başladı. Çoktan Yazdılar bu gün Tiyatro perdelerini açtılar !!! Allah ı Kıyamete zorlayan Şeytan, Oyun başında !!! Kuran-ı süs diye duvara asıp yüzüne bakanlar bu süreçte Şeytanı Tanrı ilan edecekler !!! Çünkü Her yaptıgı Mucize gibi gelecek, oyunu yazanda O bozanda O olacak bir Müddet. Bu Müslümanın sınavı olsada, Müslüman ayakta uyumakta her zamanki gibi !!!

Önlem için kehanetlere bakın, çünkü önceden yazdılar.
Helâk olmamak içinse Kuduse, Mescidi Aksaya sahip çıkın, çünkü Yeni düzenin olmazsa olmazı Mescidi Aksadır, Onlar için. Her şeyin başladıgı Yerde Her Şey Biter !
@Kaan5557 ustam evet bu milleti dedigin gibi Avam yaptılar, lakin devlette milletten farklı degil bana göre. Avam dedigin alttaki Üst tabakaya ne bildirirse Üst ancak onu görür .

Evet sadece Türkiye degil Müslüman degil kimse Biyolojik silah diyemiyor. Evet sadece Müslüman degil hedefdeki. Şeyatanın karşısındaki tüm diger inançlar. Amaç üstün ırk hayal 500 milyon köle gerisini öldür gitsin. Dinler arası diyalog dediler olmadı lakin yeni din yolda ve bu Avam tabaka inanmaya hazır.

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
@Szihoprenic ustamın mevzusu beni çok duygulandırdı.Rabbim müminlerin yardımcısıdır korkmayız. @sedegor ustamın tespitleri doğrudur katılıyorum .Ben doğrudur der isem doğru olmaz ama gerçek ortadadır. @Kaan5557 ustamın bakış açısıda haklıdır.Aslında hepimiz hem fikiriz. İnşaAllah bu oyunlara ulus devlet ve halk olarak gelmeyiz.Yeryüzünde ki mümin müslümanlar inşaAllah bu oyunlara uymazlar diye umut ediyorum.

eski

Moderatör
Moderatör
Allah cc en kısa zamanda şifayıda verir inşallah.
Arkadaşlar kullandığım dezenfektanları paylaşmak istedim belki faydası olur..
Malum virüsü öldüren birçok dezanfektan kimyasallar var, fakat çoğu zararlı toksitler bırakıyorlar, hatta içlerinde kanserojen olanlarıda var. Ayrıca piyasada satılan birçok dezenfektanın virüslere etkisi yok.
''' Kolonya en bilineni fakat bizim kullanma şeklimizle virüslerin öldürülmesine yeterli değil. alkol oranı %60 üzeri olanları virüsü öldürüyor, 70 derecenin üzerinde olanlar ciltte kuruluk yapıyor. kullanım öncesinde ellerin yıkanması gerekiyor. eller kirli ise , anlık uçuculuğundan kir birikimi yapıyor ve tam etki yapamıyor..kolonyada etkii olması için ellerin yıkanmış olması ve uçuculuğundan dolayı aynı anda birden fazla kullanılması gerekiyor.
''' Sirke 1/1 oranda sulandırıldığında 30 dakika içinde virüsleri öldürebiliyor. Metallerde kullanımda korozyon etkisi var. Kalıcı kokusu var. 30 dakika sonra suyla ikinci temizlik gerektiriyor.
''' bina içi ortak kullanım alanlarında , klorik asitler yada çamaşır suyu,,, klorik asitler biraz daha kalıcı ama toksit etkileri çok.
Çamaşır suyu 1/ 15 miktarda sulandırılarak kullanılması virüsleri yok ediyor.
''' Ev içi temizliğinde zefiran 1/10 sulandırılarak kullanılması virüsleri yok ediyor, mobilyalara zarar vermiyor. Cilt temizliğinde önerilmiyor.
''' Gelelim en favori olana. Hiidrojen peroksit ( oksijenli su ). Toksit oranı hiç yok, Virüslere karşı tam etkili.
% 3 çözelti cilt temizliği için.
% 6 çözeltisi ev içi zemin duvar mobilya temizliği için.
Tekstile sürekli kullanılırsa renkleri bir süre sonra bozabiliyor.
Hidrojen peroksitin piyasada %50 lik çözeltileri mevcut. Bu %50 lik çözeltiyi kullanacağımız kadar kaynamış suyla çoğaltılarak Kullanacağımız. %3 lük Yada %6 lık çözeltiye çevirebiliyoruz. Bu işlemi yaparken Yoğun olan % 50 lik çözeltiden solumamamız ve dokunmamamız gerekiyor.