Çubuk ve Şakül herşeyi bulurmu? Bulur.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hep merak ederdim, internette gezinirken bundan iki yıl önce, çubuk ve şakül kullanan bu insanlar kafayı yemiş diyordum, kim yoktuki, akıllısı delisi, jetler prensler efendiler, kimler vardı kimler, peki bu çubuk neyi buluyor, meğer herşeyi buluyor, şakül ise daha bir oturakli, ucuz bir kaç cihaz gördüm kullandım, meğer boşa kürek çekmek, iyisinide varsada görmedim,

Mesela çubukla boşluk bulmak defineciliğin yarısı demek, eeee yarısını hallettik daha ne kaldı, sağ eline kemik al mezar kemik testi yap, sağ eline altın gümüş bakır bronz kurşun al onların testini yap, sağ eline kurşun al mezar kapagini veya oda giris kapak veya kapisini bul, eline kagit para al git kagit para bul, hangi cihazda var bu kadar özellik, neymiş cihaz 15 20 cm den yerin altını kontrol ediyor, o işi hesap makinesi ve küçük el radyosu da yapıyor, birde ucuz etin yahnisi ucuz olur derler, bu piyasa cihazların bir çoğu cakmamis, hadi buyrun bakalım, o kadar heves emek masraf, boşa mı gitti, tabiki boşa gitti, ülkemiz çakma dolandırıcı bir ticaret merkezine dönmüş, öyle kimse gocunmasin, iyi olana kendine cihazına guvenene laf yok,

Çubuk ve şakülde aramada altın gümüş sikke bulmak için elinde eski altın gümüş olması lazım, boşluk için küçük plastik bir şişe veya pinpon topu olmalı, azar azar bilgiler gelecek, sizlerde bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
çakma demiyelimde teknolojinin gücü o kadar. yoksa bu ülkedeki cihazlar dünyanın en iyi cihazları. yani başka yerde iyisi satılıyorda türkiyede kötüsü satılıyor gibi bişey yok. olanı bu. hem profesyonel definecilerin ellerinde hep yeraltı radarları var. bu işten kesin ekmek yemek istiyorsan 150 bini gözden çıkaracaksın. biraz araştırırsan fark edersin. yeraltı radarları yok satar oldu millet köklü çözüme gidiyor. biz hala pulsede sayıklıyoruz. pulselere göz attım. baktım sektör gelişmemeye yeminli gibi. vlf gelişiyor ondan gayet iyi görünüyor. radarların maşallahı var. pulse aynı duruyor.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@MendereS ustam dedim zaten, piyasa çakma dedektör çöplüğü, iyi olana cihazına guvenene sözüm yok, daha doğrusu belkide güvenilir sağlam bir cihaz gormediimdendir belkide.

ustam radarimiz olduda kötümu dedik, hani güldür güldürde pijamali hocanın dediği gibi, keşşşkeee bir radarımmmmm olaydıııı. Çokmu uçtum ne valfe bile akıllı bir pulse bile razıyım,

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Çubuk şakül cihaz bunlar her zaman başı büyük, canı sıkılanın bahane bulduğu, bir dert küpü, peki sizlere sorsam, gerçekten bunlar herşeyi bulurmu, peki herşeyi buluyorsa Altını nasıl buluyor öyleyse, sizler anlatın ustalarım.

Üst Alt