ÇUBUKLA ODA İÇİ YÜKSEKLİK NASIL HESAPLANIR USTALAR BURAYA

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çunukla oda içi yüksekliği alma tekniklerinizi paylaşırsanız hem bilgi daracığımız genişler hem yeni bir bilgi ediniriz paylaşımlarımınız için teşekkürler

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Arkadaşlar çunukla oda içi yüksekliği alma tekniklerinizi paylaşırsanız hem bilgi daracığımız genişler hem yeni bir bilgi ediniriz paylaşımlarımınız için teşekkürler
Çubuk odayı buldu birde oda yüksekliģi alacak...
o çubuğun değeri bir milyon...kullanicisınin degeri paha biçilemez... :)

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
hocam bizde yapa bilene seslendik :)
Bende onu diyorum..daha bir milyonluk çubuk görmedim...oyle bir cubuk kullanicisida gormedim...ama malum boynuz kulagi gecer ...bazi calismalar var...kablo ile birseyler yapiyorlar arge marge...
konu konuyu aciyor...adamin iki katli magazasi var soyisminin sonuna avm diyor...dahada abarttik 100 m2 dukkanda oyuncak satiyor oyuncak avm yaziyor...avm aslinda böyle birsey degil..ama herseyi sulandirdigimiz gibi vicik vicik yaptigimiz gibi...argeyide vicik vicik yaptik sulandirdik..
forum sitelerinde herkezin dilinde arge...cubuk al ters dön arge...kablo al ölç salla vur arge...ah arge milyon dolar yatirimlar universite arastirmalarindan sen bu kadar ayaga düş...

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Evet teknolojiden faydalanın.Ancak teknoloji aklınız olmasın.Rahman'ın insana verdiği aklı kullanın.Onu geliştirin,kendinizi geliştirin.Çıkın araziye aklınızla argenizi yapın.O size mutlaka doğru yolu gösterir.Olmadımı yeniden,yinemi olmadı tekrar deneyin.Ancak asla vazgeçmeyin.Ben bir minik oymayı 10 yılda buldum.Şelale üzerinde uzun yıllar çalıştım.Şelalenin akarında bir oyma olması gerekiyor.Bunuda şelaledeki işaretler ele veriyor.İşte bu aşamada ben o oymanın peşinde tam 10 yıl koştum.Oymayı derenin sol tarafında hafif suyun aktığı bir yerde.Ağız kısmı kapalı yani içine taş girmiş şekilde sonunda buldum.Kendi küçük ancak değeri büyük.Şimdi sorarım akılmı teknolojimi?Elbet teknolojiden faydalanacağız ancak herşeyi de ondan beklemeyin derim.Son olarakda o minik oymanın fotosunu yükleyeyim.O kadar anlattık kendisine bir jest yapalım.Selamlar.
20200223_012735.jpg

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sunset ustam yanlız fotoda dikkatimi çekti oymanın ortasında bir nokta var bu bir murç izide ola bilirdi bu tuzak anlamına gelir aman dikkatli olun kapalı magara aradıgınız yer veya kaya moda mezar ama ihtamali yüksek tuzaklı ortalama 100 mkarelik bir alanda aradıgınız hedef su olması kötü civarda tuzağa dikkat

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
çubuk kullanmak önemlidir bizler için ben çubuğa inanırım eğer çubuk yanlış yönlendiriyor veya yanıltıyor diyosanız bir yöntem söyleyeyim bende işe yarıyo sizdede yarar inşallah,,, çubuk hedefte yaklasık 2 metrelik sapmalar yapar bu sizin yürüme hızınızla alakalı bir durumdur eğer hedefi teyit etmekte şüphe duyanınız varsa 4 taraftan hedefi noktaladınız özellikle metal tespitinde ama şüphe duyuyorsunuz çubugun çarpı oldugu yerde hiç bozmadan sapları var gücünüzle sıkın çubuklar saga sola açılacaktır eğer tekrar çarpı pozisyonu almıyorsa muhtemel hedef orası değil sapları sıktık çubuklar muhakkak sağa sola açılır tekrar ve ivedi olarak eski pozisyonuna geri geliyorsa hedef muhtamel dogrudur ... tesekkürler

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
sunset ustam yanlız fotoda dikkatimi çekti oymanın ortasında bir nokta var bu bir murç izide ola bilirdi bu tuzak anlamına gelir aman dikkatli olun kapalı magara aradıgınız yer veya kaya moda mezar ama ihtamali yüksek tuzaklı ortalama 100 mkarelik bir alanda aradıgınız hedef su olması kötü civarda tuzağa dikkat
Selamün aleyküm.Eyvallah,evet fotoda oyma içinde nokta varmış gibi görünüyor.Ancak net olarak söylüyorum içi itina ile yapılmış.Yani pürüzsüz,ben oyma cinsi işaretlerin içini mutlaka elimle kontrol ederim.Bu oymada o işlemden nasibini aldı.Hedef mağara tarzı kapalı bir yer diyor.Sözün kısası şelaleye dikkat der.Yinede yapmış olduğunuz yorum için çok teşekkür ederim.Selamlar.

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
eyvallah ustam bizimki tedbir önemli olan canımız canımızı ortaya koyuyoruz bizim bu hobimizdeki en büyük sermayemiz canımız ve emeğimiz ALLAH ikisinede zeval getirmesin inşallah

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
eyvallah ustam bizimki tedbir önemli olan canımız canımızı ortaya koyuyoruz bizim bu hobimizdeki en büyük sermayemiz canımız ve emeğimiz ALLAH ikisinede zeval getirmesin inşallah
Eyvallah.Gönül kafesindeki can kuşunun değeri hiç birşeye değişilmez.Bizim işte dikkati ve emniyeti elden bırakmayacan.Bu iş her yönüyle dikkat ve sabır işi.Selamlar.