Cumamız mübarek olsun Kardeşlerim

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
1,623
Beğeniler
3,049
Puanları
118
#1
Selâmünaleyküm yüreği gönlü güzel kardeşlerim, sevgi saygı birlik beraberlik bolluk bereket huzur neşe akıl fikir helal rizklarla geçecek nice mutlu günler dilegiyle CUMAMIZ mübarek olsun.
 

Ekli dosyalar

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
334
Beğeniler
677
Puanları
98
#8
Allah icin icinizde ismen de dua ettiklerim var.sahsiyetinde kibir buyuklenme digerlerine ustten bakma gibi kotu ozellikleri olmayan kardeslerim abilerimsiniz.Allah her hali ile bizlere ornek olan resulunde peygamberlikten once bile bulunmayan o kotu hallerden bizleri korusun.yoksa hesap gunu geldiginde halimiz nice olur.birde sorum olacak define icin yada gormek arastirmak icin eski bir eve girdigimizde de selam vermelimiyiz .
 

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
70
Beğeniler
137
Puanları
38
#11
" Gönül dünyanda 'ALLAH' I bulduysan, ölüm de güzeldir, ömür de... Eğer kalbini ALLAH'IN isimleriyle süslediysen, nefes almakta güzeldir, vermekte... Yolun ''HAKK'' yoluysa, kosmakta güzeldir, yürümekte... Hz. Ibrahim (a.s) gibi teslim oldun mu ALLAH'A, atese atılsanda, gül olmakta güzeldir, kül olmakta... Hayırlı Cumalar...
 

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
1,623
Beğeniler
3,049
Puanları
118
#14
Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim, hepinize hayırlı cumalar olsun, rabbimizin affı afiyeti merhameti rahmeti hayr bolluk bereketi bizlerin ve tüm vefat edenlerimizin üzerine olsun.
 
Üst Alt