Cumamız mübarek olsun Kardeşlerim

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ya harputlu ustam birde bizim halimize bak çoluk çocuk uydurma süper kahraman hikâyeleri ile büyüyüp yetişiyor.çocuklarla sohpet ettim vaktiyle üstünde örümcek adam kıyafeti var çocuğun en süper kahraman örümcek adam mış öteki süpermen diyor diğeri başka bi tane benim süper kahramanımda var dedim hem de gerçek hem de bir parmağının işareti ile ayı ortadan ikiye böldü dedim ama çocukların efendimizden bi haber oldukları her hallerinden belli neden bahsettiğimi bile anlamadılar.konuyu değiştirip soru sordum uzaya ilk kim gitti diye bi sürü isim ve uzay gemisi cıktı agızlardan.geçtiğimiz kandil neydi diye sordum miraç kandili dediler o zaman bu saydığınız isimlerin hepsinden önce ve hepsinden uzağa ve hepsinden hızlı kim gitti cevap yok acaba çok mu anlaşılmayacak şekilde sordum diye üzülüp gitmiştim oradan.hz. Ali ve efendimiz den (sav)bahseden yazını okuyunca aklıma geldi.dizide üzdüm ise affola

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Çıkarsa kalbinde yara,
Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra,
sen sabretmesini bilirsen, Yaradan düşürmez seni dara.
Kaldır başını semaya, aç ellerini Mevla'ya.
Sen istemesini bilirsen, Mevla cevap verir duaya.
((((((((((((((((Cuma günümüz mübarek olsun))))))))))))))))))

Son düzenleme:

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bir mübarek cuma günümüzde bu gün idi haftaya belki de kadir gecesi cuma gününe gelecek dualarınızda bu kardeşinizi unutmayınız.

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar kardeşlerim abilerim üstteki dua isteğimi hatırlatıp hepimiz için hem bu fani dünyada hem ebedi ahir hayatta en küçüğünden en büyüğüne yarattıklarının rızgını veten rabbimden hayırlar diliyorum.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim Rabbimiz hergün ayrı bir güzellik katmış, bugünde hem kadir gecesi hem Cuma bayramı, Rabbim tuttugumuz Oruçlari, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin inşallah, dünyamız ve ahiretimizde, bizlerden merhametini rahmetini, affini afiyetini hayr bolluk ve bereketini esirgemesin bizlerden, kötülük ve kötülerden yalan yanlışlardan, şeytanın şerrinden, büyük küçük bütün bütün günahlardan korusun bizleri çocuklarımızı, sevdiklerimizi, ve kıyamete kadar olan tüm zurriyetimizi ve tüm inananlari, AMIN
CUMAMIZ VE KADIR GECEMIZ MÜBAREK OLSUN.

Ekli dosyalar

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Alemlerin Rabbi 'nden cümle ümmeti. Müslümana mübarek Cuma gününün,ve bu gece gökden inip insanların emrinde dualarını rabbine ulaştırmak için koşuşturan meleklerin bulunduğu bin aydan hayırlı kadir gecesinin islamı aleme hayırlara vesile olmasını dilerim.

Üst Alt