Dedektor tavsiyesi

alipasha

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Minelab equinox 800 Xp Deus makro kruzer Uğur golden rain bu dedektörler arasında kaldım karar veremiyorum . Bunların haricinde tavsiye edebileceğiniz bir cihaz varsa o da olur

Demirdağınkurdu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim dedektör alanıma girmiyor, bu konuda @sedegor ustanın cihaz geçmişi var, o veya diğer ustalar gelirse yardımcı olur... Daha önce bu tür tavsiyelerde minelab konusu çok geçti

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
Minelap dünya markası ama bu ününü gp ve gpx serilerinde kazandı...vlf sınıfındada başarili ama muadillerinden farkli değil...Benim tercihim kesinlikle bir dakika düşünmem xp deus olur...Diger ikisini geçiyorum...Diger yapilacak yorumlarida dikkate aliniz...iyice arastiriniz...kolay gelsin...

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
@Kaan5557 ustam Ana Sayfa da en altta ürün cihaz tanıtım bölümü var. Isterizki firmalar ürün cihaz sahipleri kendi ürünlerinin tanıtımını yapsınlar üyelerimiz ve kardeşlerimiz faydalansin.
Gayet tabi ustam iyi fikir...Tüm cihazlarin tanitimina karşı degiliz...yeterki herkez dürüst olsun...
bu arada bir elestiride yapayım...Dikkatimizden kaçmıyor...70 , 80 cm çeker dedektörleri 8 , 10, 12 metreye çıkarmışlardi...Af buyrun firmalar arasinda sidik yarışması başlamıştı...erken kalkan metre ekliyordu....Gel zaman git zaman yazdık çizdik yapmayin etmeyin hakka girmeyin dedik...normal olması gereken ölćülere çekildi...
Son zamanlarda yine arttırım başladı....Forumlar sahipsizmi kaldı nedir bilmem...Vesselam artmaya başladı metreler...

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Kaan5557 ustam Biz bu kadar nasıl bozulduk. Biz her yönden bozulduk ustam ne ar kalmış ne namus. Avrupa'ya ozendik. Avrupalı olamadık ama bozuk bir millet olduk işte.
Gayet tabi ustam iyi fikir...Tüm cihazlarin tanitimina karşı degiliz...yeterki herkez dürüst olsun...
bu arada bir elestiride yapayım...Dikkatimizden kaçmıyor...70 , 80 cm çeker dedektörleri 8 , 10, 12 metreye çıkarmışlardi...Af buyrun firmalar arasinda sidik yarışması başlamıştı...erken kalkan metre ekliyordu....Gel zaman git zaman yazdık çizdik yapmayin etmeyin hakka girmeyin dedik...normal olması gereken ölćülere çekildi...
Son zamanlarda yine arttırım başladı....Forumlar sahipsizmi kaldı nedir bilmem...Vesselam artmaya başladı metreler...

Son düzenleme:

sandalci14

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bi dedektörcüye gidip bozuk parayı uzaga koyup dedektörleri tektek tutacaksınız hangisi daha uzakta algılıyorsa iyidir bence.diğer özellikler boşluk bulma maden mineral etkileri var,bu yüzden flu konu.

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
bi dedektörcüye gidip bozuk parayı uzaga koyup dedektörleri tektek tutacaksınız hangisi daha uzakta algılıyorsa iyidir bence.diğer özellikler boşluk bulma maden mineral etkileri var,bu yüzden flu konu.
Dedektörlerin boşluk bulma özelligi yok ustam...Kim var diyorsa yüzüne herkezin duyabilecegi yüksek sesle..."Sen bir sahtekar yalancısın " gönül rahatliğıyla saķın ola acaba demeyesin...net..

Üst Alt