Define Ararken Patlayıcı infilak etti.

R00T

ProfessionaL
Administrator
İnanılmaz olay! Bu halde bulundular

Konya'da Ahmet Eskici (34) ve Uğur Togaç (28), define ararken kayaları parçalamak için hazırladıkları el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralandı. Eskici ve Togac hastaneye kaldırılırken, yanlarındaki Hüseyin C. (38) gözaltına alındı.
olay, dün Meram ilçesi Kumralı Mahallesi Taşocağı mevkiinde meydana geldi. Ahmet Eskici, Uğur Togaç ve Hüseyin C., define aramak için Taşocağı mevkiine gitti. 3 defineci buradaki kayaları parçalamak isterken, hazırladıkları el yapımı patlayıcı infilak etti. Eskici ve Togaç, vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

R00T

ProfessionaL
Administrator
Amin Bugunun haberi.Gerçekten çok dikkatli olmak gerek.Üzüldüm şahsen.

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu hobidaşlarin cesaretlerine hayranim..Patlayicilar üzerine bir eğitim almadan o öyle yapti..sordum böyle olacakmışla bu işlere girişmek..taktir edilesi bir cesaret diyelim...başka şeyler demeyelim...neyseki ucuz atlatılmış ...geçmiş olsun...hobidaşlara..:)

MendereS

Admin
Administrator
o değilde patlatmak istedilleri kayaya baksan doğalın doğalıdır. ama işte defineciyiz biz. hele o patlayıcıyı hazırlarken ruh yapımız nasıl biliyormusunuz. bir an önce hazırlıyoruz yerleştirip patlatıyoruz sonra şangırt deye altınlar dokülmeye başlıyor. yer gök altın.

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bir dostumuz bir tepeye 20 küsür metre tünel açtı..kayaya denk gelince işte altinlar bu kayanin ardında diyerek tünelin içinde patlatti...ölümden kurtuldu...o kadar inanmıştıki burada birsey yok uğraşma dedikce ters tepti..ben kötü oldum...bu psikolojiyle başetmek zor...

Üst Alt