define avcılarına hoşgeldiniz.

Karahanlı

Moderatör
Süper Moderatör
Define avcıları kurulumunda emeği olan biri olarak sizlere merhaba demekten büyük bir mutluluk duyuyorum. bu sitede definecileri dünyaya en güzel şekilde tanıtmak, birbirleri ile olan diyaloğunu artırmak için elimizden geleni yapacağız. Sizlerden ricamız sitemizi yakında takip etmeniz. Kusurumuz varsa bildirmeniz. Elinizde varsa resim ve videoları yüklemeniz ve sorular sormanızdır.

Hedefimiz kültür ve değerlerimizin rehberliğinde, Türkiye’ye kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemeyi sürdürmektir. Siteyi kurar kurmaz ekip arkadaşlarımla uyum içinde faaliyetlerimizin planını yaparak, sitemizi daha güzel hale getirmeyi hedef bilerek, çalışmalarımıza hız veriyoruz. Neler yapabileceğine ilişkin, yeni hedeflerimizi ekip olarak masaya yatırdık. Büyük bir aile olduğumuzun bilinciyle, sitenin gelişmesine büyük önem verilerceğine siz değerli site sakinlerinin bilgisine sunarım.

Sağlıklı, mutlu ve huzur içinde bir zaman geçirmeniz dileğiyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÖMER HATTAB

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
değerli yetkililer internete formu bulmakta zorlanıyoruz
define avcilari com yazınca bazen hiç göremiyorum
bir kaçdefagirmeme rağmen ben bulmakta zorlanıyorsan yeni üyeler buraya bulmakta dahada zorlnacağını zannediyorum
burayı bulmanın kolay yolu varda ben mi bulamıyorum acaba?:(

MendereS

Admin
Administrator
Selam arkadaşlar nasılsınız Siteyi inceledim fena olmamış eyvallah Murat. Şifreleri gönder bir iki ayarda ben yapayım. Benim işler bitti canlandıralım burayı.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar nasılsınız Siteyi inceledim fena olmamış eyvallah Murat. Şifreleri gönder bir iki ayarda ben yapayım. Benim işler bitti canlandıralım burayı.
Aceleci olma sen işini bilirsin ama
Iskelet çok önemli öyle bir yapki
Ben dahil herkes yanılsın
Ama sohbeti hiç birseye değişmem
Onuda belirteyim
Yapmam gereken birşey olursa buralardayim

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
selam bi çok siteye girdimğim var amaç yardımcı olmak inşallah ustam cevaplanacak çok konu başlığa binecek çok konu var bi tanışma bölümü yapmamışsınız siteye giren oraya konu olarak açardı tanışmak için hayırlı olsun bende bunalr nere kayboldu dediydim

MendereS

Admin
Administrator
Yeniden sıfırdan mı başlayacağız..taa 2012 haziran gibi mi?..Hayırlı uğurlu olsun...
tamam bizim iş oldu ::D

kaaan usta hoşgeldin nasılsın. bi eksiklik hissediyodum baya doldu ama hala var. inşallah yeni bi heyecan olacak. ben dinlendiğim için kendimi iyi hissediyorum hevesliyim. hem küçükten büyümek daha iyi sonra kimin eli kimin cebinde belli olmuyor yönetemez hale geliyorsun. böyle iyi.

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam Allah'a şükür iyiyiz...küçükten büyümek hakikaten zevkli heyecanli olacak..bu arada özlenmişsiniz bu ortada..Allah utandirmasın...zamanla herşey olur taşlar yerine oturur..yeterki kardeşlik olsun..Senin şahsinda tüm bu oluşumda emegi geçen arkadaslara üyelere selam olsun...

Üst Alt