define avcılarına hoşgeldiniz.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ben neyimki, varım yokum kimse bilmez,
Gören yürekler varken bize laf düşmez,
Onlar gönüle yazarken bize söz düşmez,
Onların yanında hamurumuz pek açmaz,
Susuz mayasız fırında bile yanıp pişmez,
Alimin yanında agzimiz bıçak olup açmaz,
Yolumuz nurludur karanlığa şerre şaşmaz,
Avuç içi duada, ne zalime minnete açmaz,
Ellerimiz nasırlı, yürekteki çizgimiz sapmaz,
Sen o bu gardaşsın, rengin nedir farketmez,
Dönsen bile yolundan, bu yürek terketmez,
Ben kulum ümmetim, hiç cana kastetmez,
Ben yanlışa meyletsem, yaratan eyletmez.

sef_er

Member
Kayıtlı Kullanıcı
MendereS üstad, eşkıya belgelerinden bezdinmi bilmiyorum ama diğer sitedeki vatandas şoyle diyor, megamoon sabirli takilmalara pirim vermedi ve şunu yazdi
"

sana çok teşekkür ederim.beklediğim bir cevaptı.Ellerindeki bilgiye gore emin oldukları yeri acıp uzerine tekrar mal koydular ve kapattılar.bir tane mal yeri degistirildi 95 metre güneybatıya bir mezara giden yola üstten döküldü ve üzeri kapatıldi.benim beklentim gemilerin yerini bulabilmek 6 senemizi aldi.tek istegim diregı kırık geminin kırık diregi takip eden bir odaya giriyor kapisi kapatilmis bunun karsisina geldigimde benim karsimda ne var?bunu bana acıklayabilecek bilgi sahibi bir dost arkadaş varsa işbirliğine hazırım. veya bu kaya bloğunun ismini bilebilen artı ben buraya kac adımla varabiliyorum?selamlar saygılar"

Bilmiyorum ehemmiyeti varmi

MendereS

Admin
Administrator
MendereS üstad, eşkıya belgelerinden bezdinmi bilmiyorum ama diğer sitedeki vatandas şoyle diyor, megamoon sabirli takilmalara pirim vermedi ve şunu yazdi
"

sana çok teşekkür ederim.beklediğim bir cevaptı.Ellerindeki bilgiye gore emin oldukları yeri acıp uzerine tekrar mal koydular ve kapattılar.bir tane mal yeri degistirildi 95 metre güneybatıya bir mezara giden yola üstten döküldü ve üzeri kapatıldi.benim beklentim gemilerin yerini bulabilmek 6 senemizi aldi.tek istegim diregı kırık geminin kırık diregi takip eden bir odaya giriyor kapisi kapatilmis bunun karsisina geldigimde benim karsimda ne var?bunu bana acıklayabilecek bilgi sahibi bir dost arkadaş varsa işbirliğine hazırım. veya bu kaya bloğunun ismini bilebilen artı ben buraya kac adımla varabiliyorum?selamlar saygılar"

Bilmiyorum ehemmiyeti varmi
özelden link atsana bakayım anlayamadım.

Cann

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Define avcıları kurulumunda emeği olan biri olarak sizlere merhaba demekten büyük bir mutluluk duyuyorum. bu sitede definecileri dünyaya en güzel şekilde tanıtmak, birbirleri ile olan diyaloğunu artırmak için elimizden geleni yapacağız. Sizlerden ricamız sitemizi yakında takip etmeniz. Kusurumuz varsa bildirmeniz. Elinizde varsa resim ve videoları yüklemeniz ve sorular sormanızdır.

Hedefimiz kültür ve değerlerimizin rehberliğinde, Türkiye’ye kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemeyi sürdürmektir. Siteyi kurar kurmaz ekip arkadaşlarımla uyum içinde faaliyetlerimizin planını yaparak, sitemizi daha güzel hale getirmeyi hedef bilerek, çalışmalarımıza hız veriyoruz. Neler yapabileceğine ilişkin, yeni hedeflerimizi ekip olarak masaya yatırdık. Büyük bir aile olduğumuzun bilinciyle, sitenin gelişmesine büyük önem verilerceğine siz değerli site sakinlerinin bilgisine sunarım.

Sağlıklı, mutlu ve huzur içinde bir zaman geçirmeniz dileğiyle.
Hayırlı olsun nice definelere

Üst Alt