DEFINE BULMAQA HER KESLE GETMEYIN..!

Turan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
24 Şub 2019
76
91
23
MEN BU ISHLE 2 ILDIR MESHQULAM,, BIR SHEYI BOLUSHMEK ISTERDIM.. DEFINE AXTARMAQA GEDERKEN UQURSUZ MENEVI KASIB ADAMLARLA GETMEYIN! ALLAHIMIZ LAZIM OLSAYDI ONLARA VAR DOVLET QISMET EDERDI! SIZ BELE INSANLARI ALTUN VE YA PARAYA CATDIRIRKEN ONUN NE PISLIKLER EDE BILECEYINE QARANTI VERE BILMEZSINIZ,,, EN IYISINI REBBIM BILIR...! INSHALLAH LAYIQ OLAN BULUR,,...
 

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
eskiden define bulmuş birbirini öldürmüş çoktu, şükür azaldılar. çoktandır hiç duymadım. aslında onlar para için öldürmüyor, tılsım dediğimiz iş, 3 harflilerin etkisine girip ne yaptığını bilmiyorlar. bende hep demişimdir her adamla definecilik yapılmaz. insan biraz takva sahibi olmalı. yoksa 3 harliler insanın sinir sistemine girip adamın yapmayacağı şeyleri yaptırırlar.

hani define buldu yaramadı sözü vardır. tabi yaramaz sizir sistemin alt üst evde kavda karıyı boşa dışarda kavda dostlarla kötü ol bilmem ne sonu hüsran.

bu işi nasıl çözüyoruz define bulduğunuz yere bir avuç bırakıyoruz. hani toprağın hakkıdır derler. aslı şöyledir, 3 harfliler saymasını bilmediğinden sen malı götürürsün onlar bıraktığın az miktarın başını bekler, hepsini götürürsen arkandan gelir ya arkadaşını öldürürsün ya karıyı boşarsın kısacası dirlik vermezler. en iyisi define bulduğun yere bir avuç at üzerini kapat.
 

eski

Moderatör
Moderatör
20 Kas 2017
253
621
98
54
İstanbul- Sakarya
haset , fesat, bencil, uğursuz, aç gözlü , içten pazarlıklı, haramı helalı bilmeyen, söylediği farklı yaptıkları farklı, kendine ailesine faydası olmayan insanlarla zaten yola çıkılmaz. olaki bilmeden yola çıktınız yanlış gördünüz yollar ayrıldı , Musibetten kurtulduğunuza şükredin .
Bazen yazılarda görüyoruz şu yanlış yaptı bu yanlış yaptı ah vah, musibetten kurtulmuşsun daha ne istiyorsun. niyeti düzgün olanın sonucuda düzgün olur.
Yanlışın özrüde olmaz , gönüller bir defa kapandımı kainatta onlara kapanır.
Allah CC iki kişi ortak oldumu 3. ortakları benim der. ortağına kötü düşünenin vay haline, sonuç hüsrandır , aldıkları erir gider, altın kazanına düşse 1 altın nasip olmaz. Allah bizleri hayırlı insanlarla karşılaştırsın.
Biz bunları yazıyoruzda boş yazıyoruz. kötü kötülüğünü yapacak , ne yazsan ne dersen de boş değiştiremezsin.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: R00T ve Turan

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
15 Ocak 2019
75
151
38
ALLAH eyilerle karşılaştırsın ama tek getmeyi nasip etsin sonra paylaştırsın
 
  • Beğen
Tepkiler: R00T