Define haberleri yakalanma çoğalması

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Neden bu kadar çok yakalanma oluyor diye merak ettim. Araştırdım.

İnternette değil haa burada araştırdım. Gördüğüm her defineciye sordum.

Helikopterlerde termal kamera, insansız hava aracı, Uydudan takip. bu ve buna benzer gelişmiş teknolojiler sayesinde arazideki hareketlilik kolayca tespit edilip hemen çöküyorlarmış.

Kafamada yattı.

Aslında bunu bende bilmiyordum. Arkadaşımın biri bundan sonra biyere gidilmez dedi. Dedim neden. yakalanma çoğaldı deyince bende sordum soruşturdum harbiden doğru.

Şimdi sıra internet definecilerinde. Söyleyin bakalım defineci yakalanması neden çoğaldı.

Durex

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Herseyı heryerde konusmuyacaksın
Ekıp 4-5 kısıyo gecmeyecek
Ekıpte agzı bos olan adam olmayacak
Telefon trafıgı en onemlisi ıslemden once keseceksın muhabbetti
Ille kullanacaksan telefon eski telefonlardan

Codex

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Uydu takibi ve heli termal kamera isini es gec. Onlar fasa fiso. Foto kapanlara dikkat edeceksin. Ekibin saglam olacak, kalabalik olmayacak. Islem yaptigin yere ust uste 2 gun gitmeyeceksin. Ne yapabiliyorsan ilk gunde islem bitecek. Yer mimlendigi anda sende mimlenirsin. Olay yerinde hicbir zaman arac olmayacak. Her seyin en onemliside saglam erkete olacak.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Neden bu kadar çok yakalanma oluyor diye merak ettim. Araştırdım.

İnternette değil haa burada araştırdım. Gördüğüm her defineciye sordum.

Helikopterlerde termal kamera, insansız hava aracı, Uydudan takip. bu ve buna benzer gelişmiş teknolojiler sayesinde arazideki hareketlilik kolayca tespit edilip hemen çöküyorlarmış.

Kafamada yattı.

Aslında bunu bende bilmiyordum. Arkadaşımın biri bundan sonra biyere gidilmez dedi. Dedim neden. yakalanma çoğaldı deyince bende sordum soruşturdum harbiden doğru.

Şimdi sıra internet definecilerinde. Söyleyin bakalım defineci yakalanması neden çoğaldı.

Anlaşıldı ayazma usta peşine düşmüşler tabana kuvvet :D

Üst Alt