Define İşaretleri ve Anlamları pdf İndir

MendereS

Admin
Administrator
Alfabetik olarak hazırladığım define işaretlerini artık bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilir gittiğiniz her yerde kolaylıkla yardım alabilirsiniz.

Bunun dışında soru sormak isteyen arkadaşlar forumdan sorabilir elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışırız.

Forum: https://defineavcilari.com/

Ekli dosyalar

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Konu uzun zamandır vardı ancak bende ki telefon müsait değildi şimdi rahatlıkla indirebildim fotograflarıda büyütüp görebiliyorum.mu mübarek günlere denk geldi ustam Allah razı olsun .ustamın ilminin zekatı gibi maşaallah

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim bosunami ustam diyoruz, wolcan'in dağda taşta w si varsa, bizim ustamizin sanal alemde birçok yerde, MendereS i var, eline emeğine sağlık ustam, hepinizin işi gücü rastgele inşallah bu mübarek günlerde ve yarinlarimizda. Allah cc hepinizden razı olsun.

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dosya PDF formatında play store yada apsstore hangisini kullanıyorsanız PDF görüntüleyici yazarsan küçük bir programla sorunun kalmaz

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Root ustam şelale konusununda da ustamızın yaptığı gibi bir çalışma yapılabilir mi :) arşivim yok ama ansiklopedim olabilir böyle devam ederse

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Karşılaştığımızda yabancılık çekmeyelim nedir ne değildir bilelim görünce tanıyalım gibi bir düşünce ile yazmıştım.
Yarın olmazsa pazartesi bir kaç fotoğraf çekeyim ya merdiven ya yıkık köprü ayagı iftar yaklaştığı için gidemedim fotoğrafını alayım hem de yakından bitlikte görelim root ustam neymiş. Daha sonra açılmış kaya mezarı örneğinide fotograf çekmeye gideceğim.sırayla manastır ve kilise fotografları ile devam edeyim. Bu arada gözüme kestirdiğim bi yer var nivo ile bakındım biraz orada bir işaret görsemde görmesemde sizinle paylaşmalıyım çok müsait bi alan.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Biliyormusun İnfilaQ ustam , insan araziye çıktığında o işaretli ve eski yaşam lanlarında bir anda zaman içinde yolculuk yapar adeta .eksik kalan yarım kalan çizgi ve işleri göz tamamlar.Olması gereken nerde diye arar.Yaşamak böyle bir şeydir.Bu hepimize lazımdır.

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Gittim çektim ustam ısrarcı bir köpek biraz rahatsız etti acele etmek durumunda kaldım.ramazan günü hayvana bi zarar vermeyeyim diye yoksa ısırırmış vs tırt :) neden yapıldığını ve ne olduğunu anlayamadığım merdiven varı yapı bu
IMG_20190513_163440.jpg

Üst Alt